داخلی صفحه یزد خبر
 
رئیس بنیاد یزد: قرآن نسخه شفابخش پروردگار برای بندگان است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان یزد در همایش تجلیل از فعالین قرآنی گفت: قرآن نسخه شفابخش پروردگار برای بندگان است که راه نجات انسان در تنگناهای مختلف است.
رئیس بنیاد یزد: قرآن نسخه شفابخش پروردگار برای بندگان است
 
به گزارش «ایثار یزد» همایش تجلیل از فعالین قرآنی شهرستان یزد چهارشنبه 9 خرداد با حضور جمعی از مسئولان و خانواده‌های شهدا و ایثارگران برگزار شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد در این همایش با تأکید بر لزوم فراگیری مفاهیم ارزنده این کتاب آسمانی گفت: قرآن نسخه شفابخش پروردگار برای بندگان است که راه نجات انسان در تنگناهای مختلف است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد نقیبی تصریح کرد: پیمودن مراتب کمال، همچون رسیدن به مرحله تدبّر و عمل، مستوجب کمال ثواب و رضای الهی و دریافت خیرات بیشتر و بهتر می‌شود.
وی با توصیه به جوانان برای فراگیری هرچه بیشتر مفاهیم و آموزه‌های قرآن کریم اظهار کرد: امام صادق (ع) فرمود: «هر جوان مؤمنی که قرآن بخواند، قرآن با گوشت و خونش آمیخته خواهد شد» و قطعاً این مسئله برکات فراوانی با خود در پی خواهد داشت.
نقیبی خاطرنشان کرد: تلاوت قرآن کریم، در همه حال ارزشمند است، زیرا همه قرآن، کلام خداست و خواندن همه سوره‌ها فضیلت و ثواب دارد، درعین‌حال، خواندن بعضی از سوره‌ها در بعضی‌اوقات به دلیل مصالحی که خداوند و چهارده معصوم (ع) از آن آگاه‌اند، ثواب بیشتری دارد.
در این مراسم از 116 نفر از ممتازان و فعالین قرآنی خانواده شهدا و ایثارگران تجلیل شد.
کد مطلب: 247904
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...