داخلی صفحه قم خبر
 
اطلاعیه بنیاد شهید وامور ایثارگران به مناسبت روز قدس
روز قدس نابودی اسرائیل را نزدیک می سازد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۱
بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم به مناسبت روز جهانی قدس،‌محکومیت رژیم غاصب صهیونیست و دعوت به راهپیمایی روز قدس اطلاعیه ای را به شرح زیر صادر کرد.
روز قدس نابودی اسرائیل را نزدیک می سازد
 
 
روز قدس به فرمان حضرت امام راحل روز حیات اسلام است، روزی که جامعه مسلمین باید اظهار وجود کند و امروز شاهد آن هستیم که روز قدس نه فقط در ایران که در سایر نقاط دنیا برگزار می شود و این مژده نابودی اسرائیل غاصب را در جهان طنین انداز شده است.
تمام تلاش های مذبوحانه اسرائیل برای انتقال پایتخت به قدس درپی پایداری مقاومت و پیروزیهای لبنان و سوریه و عراق و فروریختن هیمنه غاصبان صهیونیست،‌ نشان از به لرزه افتادن پایه های کاخ های پوشالی در سرزمین قدس شریف و دست و پا زدن در منجلاب نابودی است.
امروز دیگر حملات و رفتارهای وحشیانه رژیم کودک کش اسرائیل بر هیچ کس پوشیده نمانده و با همه تلاشها و سانسورهای استکبار، جهان یکپارچه نفرت نسبت به این رژیم منحوس است.
همزمان با روز جهانی قدس در 18 خرداد مصادف با 23 ماه رمضان با اقتداء به رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی(ره) که همواره خطر بزرگ اسرائیل را به مسلمانان تذکر می‌داد و همبستگی و مقاومت در برابر آن را توصیه می‌کرد و گوش به فرمان ولایت فقیه حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) از خانواده معظم شهدا و ایثارگران استان قم دعوت می کنیم تا دوشادوش ملت شریف ایران و قم مقدس در صفوفی به هم پیوسته با مشت های گره کرده و فریادهای رسا بر سر دشمن بشریت اسرائیل غاصب در کنار مقاومت و مردم مظلوم فلسطین ایستاده و این روز بزرگ را که میراث ارجمند امام راحل است در شکوهمندانه‌ترین وضع خود برگزار نماییم. تا نابودی کامل اسرائیل ان شا ا...
 
کد مطلب: 248147
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...