داخلی صفحه یزد خبر
 
اطلاعیه بنیادشهیدوامورایثارگران به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳
بنیادشهیدوامورایثارگران به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و سالگرد شهدای قیام 15 خرداد با صدور پیامی از عموم مردم ولایتمدار دارالعباده برای شرکت در مراسم سالگرد این مناسبت ها دعوت کرد.
اطلاعیه بنیادشهیدوامورایثارگران به مناسبت سالگرد ارتحال  امام خمینی(ره)
 
به گزارش «ایثار یزد» بنیادشهیدوامورایثارگران به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و سالگرد شهدای قیام 15 خرداد با صدور پیامی از عموم مردم ولایتمدار دارالعباده برای شرکت در مراسم سالگرد این مناسبت‌ها دعوت کرد.
 بیست‌ونه سال از عروج ملکوتی بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) گذشته است رهبر فرزانه‌ای که با هدایت و ارشاد آتش انقلابی عظیم را در جهان پایه‌ریزی کرد.
او حقیقتاً بت‌شکن قرن و یکتا یاور محرومان و مظلومان جهان بود لذا شایسته است در بیست و نهمین سالگرد ارتحال آن مرجع عالی‌قدر که مصادف با پنجاه و پنجمین سالگرد قیام مردم ایران بر ضد رژیم ستم‌شاهی در 15 خرداد سال 42 هست با ایشان و شهدای گران‌قدر 15 خرداد تجدید میثاق می‌نماییم.
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای گران‌قدر 15 خرداد از عموم مردم همیشه درصحنه استان به‌ویژه خاندان معظم شهدا و ایثارگران دعوت می‌نماید با حضور در مراسمی که به همین مناسبت دوشنبه 14 خردادماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد روضه محمدیه برگزار می‌گردد یاد و خاطره آنان را برای همیشه تاریخ زنده و جاوید نگاه‌دارند.
 
کد مطلب: 248167