داخلی صفحه گلستان خبر
 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان عنوان کرد:
امام خمینی (ره) مقتدای شهدا، جانبازان و آزادگان هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در پنجمین جلسه شورای معاونین عنوان کرد: امام خمینی (ره) باشخصیت مذهبی و اسلامی ممتاز خود پیشوا و مقتدای شهدا، جانبازان و آزادگان هستند.
امام خمینی (ره) مقتدای شهدا، جانبازان و آزادگان هستند
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، علی‌اصغر فاضلی در این جلسه ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات همکاران در این ماه مبارک و تسلیت به مناسبت فرارسیدن شهادت امام علی (ع) و رحلت امام خمینی (ره) گفت: انتقال افکار و آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران به جوانان و نسل جدید ضروری است.
وی عنوان کرد: شناخت و عمل به سیره معمار کبیر انقلاب راهگشای بسیاری از مسائل است.
مدیرکل بنیاد بهترین وسیله برای شناخت افکار امام (ره) را خواندن وصیت‌نامه الهی سیاسی ایشان دانست و ادامه داد: همه دستگاه‌های فرهنگی، رسانه‌ها و اقشار مختلف باید در جهت معرفی تفکرات و اندیشه‌های امام خمینی (ره) که اسلام را زنده کرد تلاش مضاعف داشته باشند.
این مقام مسئول اذعان داشت: هرقدر افکار عمومی و اعتقادات مردم را نسبت به امام، انقلاب و اسلام افزایش دهیم می‌توانیم هرسال بهتر در رفع موانع مردم و جامعه ایثارگری به نحو شایسته‌ای اقدام کنیم، زیرا رضایت این قشر معزز رضایت خداوند متعال و امام راحل است.
فاضلی با اشاره به تقارن شب‌های قدر و رحلت جانکاه رهبر کبیر انقلاب افزود: این فرصت را غنیمت شمرده و در راستای برنامه‌های فرهنگی بنیاد در شب شهادت امام علی (ع) مراسم یادواره 248 شهید ماه مبارک رمضان با سخنرانی یکی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس در مصلی نماز جمعه با حضور نماینده ولی فقیه در استان، خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران، مسئولین ارشد استانی و آحاد مردم شهید پرور پیش‌بینی و برنامه ریزی شده و این مراسم باشکوه هرچه بیشتر برگزار می شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248172
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...