داخلی صفحه زنجان خبر
 
بیانیه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان به مناسبت روز قدس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۲
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان به مناسبت روز قدس بیانیه‌ای را صادر کرد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، متن این بیانیه به شرح زیر است؛
بار دیگر روز جهانی قدس، روز لبیک همه مسلمانان و آزادگان جهان به فرمان حضرت امام خمینی(ره) برای آزادی بیت‌المقدس فرا می‌رسد.  اینک در آستانه ‌آخرین جمعه ماه رمضان مردم ایران اسلامی یک بار دیگر فریاد عدالت خواهی خود را برای احقاق حقوق مظلومان فلسطین و دیگر مردم تحت ستم منطقه سر خواهند داد و اثبات خواهند کرد همچنان پایبند به ارزش‌های انقلاب اسلامی خود و یار و یاور مظلومینی هستند که راه قیام را برگزیده و بر ستمگران می‌شورند.
در آخرین آدینه ماه رمضان امسال یک بار دیگر برحمایت از آرمان‌های  فلسطین اصرار ورزیده و با حضوری پرشورتر برحمایت از آرمان‌های مقاومت و علی الخصوص حزب الله لبنان و مردم سوریه به عنوان محور مقاومت و ملت‌های مظلوم و مسلمان منطقه تاکید خواهیم کرد.
تردیدی نیست همزمانی جنایات جنگی صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی با جنگ تروریستی عراق و سوریه و جنایات داعش وتروریست های تکفیری در این کشورها، بیانگر حرکت منطقه به سمت وقوع یک تحول بزرگ درآینده ای نزدیک است که از مشخصات آن میتوان بر هم خوردن معادله ی قدرت به نفع مقاومت اسلامی و به ضرر نظام سلطه و ارتجاع عرب و رژیم صهیونیستی دانست.
اما وعده ی الهی حق و خلل ناپذیر است و حقیقت آن است که رژیم صهیونیستی در تعلل و رخوت همیشگی اعراب بی مایه و حمایت وقیحانه نظام سلطه طرفی بر نخواهد بست و دور نیست زمانی که این غده ی سرطانی به مدد خداوند منان و مقاومت سلحشورانه ملت مظلوم فلسطین از صحنه روزگار محو شود.
 
 
 امسال در روزجهانی قدس، ضمن ابراز انزجار از جنایات رژیم غاصب و سایر جنایات در حال انجام در بلاد اسلامی به ویژه سوریه، عراق، یمن و دیگر کشورها با قاطعیت اعلام می‌کنیم که ایران اسلامی با تاسی از فرامین راهگشای امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب به راه خود ادامه داده و حامی همه انسان‌های مظلوم جهان خواهد بود، تا ضمن شرکت حداکثری در برنامه‌های بزرگداشت روز یاد شده به ویژه راهپیمایی این روز بزرگ مراتب همدردی خود را با ملت مظلوم فلسطین و نفرت از اسرائیل غاصب و حامیان آن اعلام خواهیم کرد.
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با امید به آزادی قدس عزیز و برقراری عدل وعدالت و سقوط همه خودکامگان و ظالمان جهان از مردم شریف و شهید پرور استان و علی الخصوص خانواده بزرگ شهدا و ایثارگران برای حضوری حماسی و پرشور دعوت به عمل می آورد.
 
 
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 248269
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...