داخلی صفحه یزد خبر
 
اطلاعیه بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد به مناسبت روز جهانی قدس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با صدور اطلاعیه‌ای از عموم مردم فهیم و قدرشناس دارالعباده برای شرکت در راه‌پیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
اطلاعیه بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد به مناسبت روز جهانی قدس
 
به گزارش «ایثار یزد» بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با صدور اطلاعیه‌ای از عموم مردم فهیم و قدرشناس دارالعباده برای شرکت در راه‌پیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

در این اطلاعیه آمده است:
روز جهانی قدس میراث ارزشمند بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در شرایطی از راه می‌رسد که رژیم سفاک و ضد بشری صهیونیستی با حمایت استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جهان خوار، فشارهای خود بر مردم مظلوم فلسطین را افزایش داده و مردم روزه‌دار را آماج وحشیانه‌ترین تهاجم قرار داده است.
ترامپ رئیس‌جمهور بی‌عقل آمریکا با انتقال سفارت خود به قدس شریف، زمینه سرکشی هر چه بیشتر صهیونیست را فراهم کرده که حاصلش شهادت و زخمی شدن جمع کثیری از فلسطینیان مظلوم و روزه‌دار بوده است که تنها خواسته‌شان احترام گذاشتن به تمامیت ارضی کشورشان است.
مردم مظلوم فلسطین اشغالی در خون خود می غلطلند تا مدعیان دروغین حقوق بشر را رسوا کنند و مردم حقیقت‌طلب جهان بیش از گذشته با ماهیت و خوی تجاوزگر رژیم صهیونیستی آشنا شوند.
و نشست اخیر شورای امنیت سازمان ملل گواهی صادق بر این مدعاست که طی آن آمریکا قطعنامه شورای امنیت درباره حمله اسرائیل به غزه را وتو کرد و سپس قطعنامه پیشنهادی این کشور که درصدد مقصر معرفی کردن حماس بود تنها یک رأی مثبت گرفت.
آری این وعده الهی به ملت‌های مستضعف در جهان است که با مقاومت در برابر استکبار جهانی تومار آن‌ها پیچیده خواهد شد و مستضعفان در جهان پیروز خواهند شد.
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با محکومیت اقدامات ضد بشری رژیم منحوس اسرائیل از عموم مردم ولایتمدار و روزه‌دار دارالعباده دعوت می‌کند با حضور درراه پیمایی روز جهانی قدس خشم و انزجار خود از رژیم صهیونیستی فریاد کنند و حمایت خود را از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین به جهانیان اعلام نمایند.
 
کد مطلب: 248290
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...