شهیدان آموزگاران مکتب مقاومت هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۵
مسئول آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی و رزمنده هشت سال دفاع مقدس در آیین آبروی محله کلیبر گفت: امروز به برکت خون شهیدان، وجود ایثارگران و شهدای مدافع حرم ایران امن‌ترین کشور دنیا است و از بالاترین شاخص‌های امنیت برخوردار است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، یوسف شاکری مسئول آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی در آیین آبروی محله کلیبر گفت: برگزاری یادواره شهدا «آبروی محله» یکی از باارزش‌ترین و تأثیرگذارترین فعالیت‌های فرهنگی است که باهدف قدردانی از خانواده‌های معظم شهدا، ترویج فرهنگ ایثار وشهادت، معرفی حماسه‌ها و فداکاری‌های شهیدان به نسل امروزی برگزار می‌شود.
وی با برشمردن علل مظلومیت حضرت علی (ع) ادامه داد: شهیدان راه حق یعنی راه حضرت علی (ع) را انتخاب کردند و در آخرت با مولایشان حضرت علی (ع) رستگار خواهند شد.
در ادامه حسین حاتمی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سپاه کلیبر خانواده شهدا را میزبانان و صحنه‌گردانان اصلی یادواره‌ها دانست و گفت: شهادت درس امام حسین (ع) است و حضرت سیدالشهدا (ع) با تقدیم جان خودش مسیر اسلام را از انحراف نجات داد و شهدا نیز به آن حضرت اقتدا کردند.
وی بابیان اینکه شهدا به جامعه، محله و کشور ما آبرو بخشیدند خاطرنشان کرد: امروز همه ما باید در پاسداشت خون شهدا و صیانت از آرمان‌های انقلاب باشیم و با بیداری و بصیرت راه نفوذ منفعت‌طلبان و فتنه‌انگیزانی که سعی در ایجاد تفرقه و دودستگی در انسجام عمومی مردم متعهد و معتقد به‌نظام و انقلاب رادارند ببندیم.
یادآوری می‌شود؛ سه شنبه  15 خردادماه 1397، مراسم یادواره شهدا «آبروی محله» با حضور مسئول آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی و رزمنده هشت سال دفاع مقدس ، فرماندار، فرماندهان نیروی نظامی و انتظامی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و جمعی از مسئولین در شهرستان کلیبر برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248291
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...