داخلی صفحه گیلان خبر
 
با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران
راهپیمایی باشکوه روز قدس در رشت برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۵
راهپیمایی روز قدس امسال با حضور یکپارچه آحاد مردم به ویژه جامعه ایثارگری مرکز استان گیلان و دیگر شهرستان ها برگزار شد.
 
به گزارش ایثار گیلان،این راهپیمایی صبح روز (جمعه 18 خرداد ماه 97) از میدان شهدای ذهاب شهر رشت آغاز شد و در آن شرکت‌کنندگان با سر دادن شعارهایی ضد استکباری چون مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل به سمت مصلی بزرگ رشت حرکت کردند.
خانواده شهدا و ایثارگران، جانبازان و آزادگان در این راهپیمایی عظیم و گسترده با اعلام انزجار خود از سیاست‌های پلید استکبار جهانی یک بار دیگر پیوند خود را با ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه‌ای تجدید کردند.
 پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان ،حضور در راهپیمایی روز قدس را پاسخ قاطعانه‌ای به شيطنت‌های رژيم اشغالگر قدس و امپریالیست جهانی، آمریکای جنایتکار، این مدعيان دروغين دموكراسی و حقوق بشر دانست و اظهار کرد: در این روز حماسه جاودان حضور مردم پدیدار شد.
 وی آخرين جمعه ماه مبارک رمضان را روز محكوميت صهيونيست غاصب با مشت های گره کرده مردم همیشه در صحنه روزه دار و خانواده های شهدا و ایثارگران دانست و تصریح کرد: ایران اسلامی و مردم فهیم و نوع دوست استان گیلان این حضور پرشور را به منصه ظهور و نمایش در آوردند.
 مدیرکل بنیادگیلان با بیان اینکه روز قدس، روز اعتراض به مظلومیت انسانها در روزگار ما و محکومیت بیداد، اشغال و حق کشی است، افزود: مظهر این مظلومیت و حق کشی در فلسطین اشغالی و سوریه است.
 این مقام مسئول روز قدس را میراث حضرت امام خمینی(ره) و تاکید بر پیمان مردم بزرگوارمان در دفاع از آزادی، مقاومت و کرامت انسان بفرمایش مقام عظمای ولایت دانست و متذکر شد: به یاد مظلومان فلسطین و همه مظلومان عالم و در نفی اشغال و سرکوب و دفاع از آزادی قدس عزیز و حاکمیت مظلومان بر سرنوشت خود که مردم قدردان و قدر شناس مان از آن حراست و به اجرای فرمان امام و سفارش رهبر فرزانه انقلاب جامه عمل می پوشانند.
در این روز ایثارگران و خانواده شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعین حرم که دوشا دوش با مردم حرکت می کردند و با شعارهای خویش جنایات اسرائیل را محکوم کردند جلوه خاصی به این راهپیمایی داده بود.
 گفتنی است در این راهپیمایی شرکت‌کنندگان با پرچم‌ها و پلاک کاردهای تهیه شده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان شرکت کرده و با حضور خود با مردم مظلوم فلسطین به ویژه مردم بی‌گناه غزه همدردی کردند.
"انتهای پیام"  
کد مطلب: 248359