روز قدس روز اسلام است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰
راهپیمایی روز قدس همزمان با سراسر کشور با حضور پر شور خانواده های شاهد و ایثارگر و مردم ولایتمدار، روزه‌دار و همیشه در صحنه شهرستان میانه برگزار شد.
 
به گزارش ایثار آذربايجان‌شرقي از میانه،  محمد رضا مشایخی سرپرست استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت : روز قدس، روز امید به مردم مظلوم فلسطین برای رهایی از چنگال خونین اسرائیل و روز امید برای آزادی قدس شریف است.
محمد رضا مشایخی در جمع پرشکوه مردم روزه‌دار، ولایتمدار و همیشه در صحنه میانه با تقدیر از این حضور باشکوه تاکید کرد: روز قدس روز هشدار به حاکمان وابسته ای است که نوکری آمریکا و اسرائیل را با جان و دل برای چند روز بیشتر ماندن برتخت حکومت قبول کرده‌اند.
وی با بیان اینکه روز قدس، در تقویم انقلاب اسلامی ایران، روز باعظمتی است افزود: بنا به فرموده امام راحل روز قدس فقط برای فلسطین نیست بلکه روز اسلام و حکومت اسلامی و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.
مشایخی با تآکید بر فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مسئله فلسطین برای همه مسلمانان از جمله ملت ایران، مسئله اساسی و فریضه به شمار می‌رود افزود: ملت شریف ایران باید همیشه با حضور خود از ملت مظلوم فلسطین و دیگر ملت‌های مظلوم حمایت کنند.
مشایخی حمایت‌های بی قیدو شرط آمریکا و اروپا، از اسرائیل و سرسپردگی اکثر حاکمان کشورهای عربی و مسلمان و ایجاد گروه‌های تکفیری از جمله داعش را حاشیه امنی برای رژیم غاصب اسرائیل در استمرار جنایت‌هایش عنوان کرد.
وی 531 سازمان و اتحادیه صهیونیستی و یهودی در دنیا را حامی رژیم غاصب اسرائیل در جهت اتحاد و مقابله با مسلمانان عنوان کرد و افزود: ما ملت مسلمان ایران باید به وحدت کلمه‌ای که بنا بر سفارش امام راحل باعث پیروزی انقلاب اسلامی ایران شده و عامل بازدارنده، کارساز و رمز پیروزی در مقابل دشمنان به خصوص رژیم صهیونیستی است توجه کرده و با پاسداری از این وحدت کلمه و توکل بر عنایت خدا در مقابل دشمنان اسلام ایستادگی کنیم.
لازم به ذکر است راهپیمایی روز قدس همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر و مردم ولایتمدار و روزه‌دار همیشه در صحنه میانه برگزار شد.
ملت غیور و روزه‌دار شهرستان میانه در صفوف به هم پیوسته و یکپارچه، مسیر میدان معلم تا مسجد جامع شهر را پیموده و قطعنامه ای در 10 بند قرائت نموده و اعلام داشتند که آرمان آزادی قدس شریف و تلاش برای محو غده سرطانی اسرائیل از آرانهای بلند انقلاب اسلامی و راهبرد سرنوشت ساز امام راحل و مقام معظم رهبری است. شرکت کنندگان در این مراسم پس از خاتمه راهپیمایی در مسجد جامع این شهر، نماز جمعه پرشکوه عبادی سیاسی این هفته به امامت حجت الاسلام والمسلمین عبداله محمدی امام جمعه میانه را اقامه نمودند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 248413
 
 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...