داخلی صفحه اردبیل خبر
 
اندیشه های امام(ره) از زیاده خواهی استکبار در ایران جلوگیری کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴
مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه مقاومت بسیج مشگین شهر گفت: تبیین اندیشه های امام راحل در جامعه جلوی زیاده خواهی استکبار را در کشور ایران گرفت.
 
به گزارش ایثار واحد استان " اردبیل"، مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی در شهرستان مشگین شهر با مشارکت اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر دستگاههای اجرایی با حرکت دسته عزاداری از محل مزار شهدای گمنام به سمت مسجد حضرت علی(ع)  روز دوشنبه 14 خرداد 97  برگزار شد.
در این مراسم رضایی مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه مقاومت بسیج مشگین شهر اظهار کرد: امام خمینی (ره) با توکل به خدا و برای احیای ارزش های اسلامی این انقلاب پربرکت را بنیان گذاشت و همین خدا محوری امام بود که سبب شد تا در مقابل هیچ قدرتی سر تعظیم فرود نیاوریم.
 وی افزود: همین ارزش های انقلاب توانست سد عظیم کمونیسم و هجوم گسترده فرهنگی غرب و استکبار را در هم شکند، چرا که امام (ره) کسی بود که با خدا معامله کرده بود و اثرات این اخلاص را نیز در احیای حرکت های اسلامی شرق و غرب از همان آغاز نشات انقلاب اسلامی تا همین روزهای بیداری اسلامی به خوبی مشاهده می کنیم.
رضایی بیان کرد: تبیین اندیشه های امام راحل در جامعه جلوی زیاده خواهی استکبار جهانی را در ایران گرفت و این انقلاب مرهون و محصول عالمی وارسته و نستوه است که  توطئه ها و نیرنگ های دشمنان نظام اسلامی را در هم شکست.
وی با اشاره به شخصیت امام راحل اظهار کرد: ویژگی بارز امام در شخصیت او متجلی بود و این باعث وحدت همه اندیشه ها و احزاب و گروهها در دوران انقلاب به رهبری ایشان بود.
در این مراسم امام جمعه ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، فرمانده سپاه،  مسئولین و پرسنل تمام ادارات و نهادها، مسئولان اداری و نظامی، خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، اقشار مختلف مردم شهرستان مشگین شهر حضور داشتند.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 248438
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...