داخلی صفحه همدان خبر
 
بازرس قرارگاه امام حسین (ع):
مهمترین ویژه گی شهداولایت مداری آنها بود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۰
سردار صدیق مهمترین ویژگی بارز شهدا را ولایت مداری آنان دانست و گفت: نوجوانان و جوانان امروز ما با درک اهداف شهدا، انگیزه ولایت پذیری و تبعیت از امام زمان و نائب برحقش مقام معظم رهبری در آنان شکوفا می شود.
مهمترین ویژه گی شهداولایت مداری آنها بود
 
  به گزارش بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهار، همزمان با لیالی قدر یادواره ۶ شهید روستای پُرلوک از توابع شهرستان بهار با حضور خانواده های معظم شهدا وجانبازان ، جمعی از مسئولین ، ونیز اقشار مختلف مردم روستا برگزار شد. در این مراسم سردارصدیق  بازرس قرارگاه امام حسین (ع) گفت:یادواره شهدا از زیباترین مصادیق کار فرهنگی است و برگزاری اینگونه مجالس یادآور رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس است.
بازرس قرارگاه امام حسین (ع):تصریح کرد: آرامش و امنیت و عزت امروز ما مدیون خون شهداست و نباید غفلت کنیم و شهدا را به فراموشی بسپاریم و برگزاری این یادواره‌ها می‌تواند یاد شهدا را زنده‌ و ما را از غفلت آزاد کند.
وی اظهار داشت: در اعتقادات دینی ما مهم‌ترین گزینه ایمان به خدا، قرآن و پیامبران است و مسئله استقامت و پایداری در تقویت ایمان به خدا مؤثر است و انسان در کنار ایمان باید استقامت و تلاش داشته باشد.
وی عنوان کرد: شهیدان در دوران دفاع مقدس در مقابل دشمن استقامت کردند و حماسه‌های عظیمی را آفریدند و ایران اسلامی را در دنیا سربلند کردند. سردار صدیق تصریح کرد:ملت ولایتمدار ایران با پیروی از رهنمودهای حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری با استقامت خود به دنیا ثابت کردند همچون شهدا که به دشمن تاختند و نابود کردند، تسلیم زور و ظلم دشمن نمی‌شوند بلکه به سربلندی ایران فکر می‌کنند. وی گفت: باید جوانان را از توطئه های دشمنان آگاه سازیم چراکه در جریان جنگ فرهنگی و تهاجم نرم، تنها راه مقابله، بصیرت‌افزایی و آگاهی‌بخشی است. سردار صدیق مهمترین ویژگی بارز شهدا را ولایت مداری آنان دانست و گفت: نوجوانان و جوانان امروز ما با درک اهداف شهدا، انگیزه ولایت پذیری و تبعیت از امام زمان و نائب برحقش مقام معظم رهبری در آنان شکوفا می شود.
 
کد مطلب: 248495
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...