داخلی صفحه خوزستان خبر
 
استاندار خوزستان:
ایثار و خدمت را باید از شما خانواده های معزز ایثارگران آموخت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵
همزمان با ماه مبارک رمضان و ليالي پرفضيلت قدر، استاندار خوزستان با خانواده ایثارگران ماهشهر دیدار کرد.
ایثار و خدمت را باید از شما خانواده های معزز ایثارگران آموخت
 
همزمان با ماه مبارک رمضان و  ليالي پرفضيلت قدر، استاندار خوزستان با خانواده ایثارگران ماهشهر دیدار کرد.
پيرو ملاقات و دیدار هفتگي با خانواده هاي معزز شهداء و ايثارگران در قالب طرح ضيافت در ماه مبارك رمضان، غلامرضا شريعتي استاندار خوزستان با چند  خانواده ایثارگر در شهرستان بندر ماهشهر دیدار و ضمن دلجويي از خانواده­هاي معزز شهدا و ايثارگران، از اين اسوه هاي صبر، مقاومت و فداكاري تجليل و تقدير بعمل آورد.
در این دیدارها استاندار خوزستان خانواده شهدا را الگوی شجاعت و فداکاری عنوان کرد و گفت: ایثار و خدمت را باید از شما خانواده های معزز ایثارگران آموخت و ما زندگی و سیره  شهدا را پشتوانه ی خدمتی برای مسئولان و خدمتگزاران ملت میدانیم.
وی خدمت به خانواده معظم شهدا را وظیفه مسئولان دانست و بیان کرد: مدیران باید اعتقاد به این داشته  باشند که رسالت شهدا در جهت خدمت به ملت بر دوش آنهاست و باید با این احساس تکلیف در راستای خدمت به مردم گام بردارند.
در این دیدارها که با حضور و همراهی فرماندار و رییس بنياد شهيد و امور ایثارگران ماهشهر انجام شد، با مادر گرانقدر شهيدان معزز يحيي و محمود غبیشاوی، همسر محترمه زنده ياد صمد گاموري جانباز ۲۵% و مادر آزاده و جانباز و رزمنده دفاع  مقدس احمد گاموري دیدار و از آنان تجلیل و تقدیر بعمل آمد.
 
کد مطلب: 248516
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...