جامعه ایثارگری، آموزگاران صبر و فداکاری هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر در دیدارازخانواده شهدا گفت: همسران شهدا و جانبازان مسئولیت سنگینی را با رضایت قلبی خویش بر عهده گرفتند و با این فداکاری، عزت دنیا و سرافرازی در آخرت را برای خود کسب کردند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، مصطفی معصوم زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کلیبر در دیدار از خانواده شهدا گفت: شهدا خودشان گوهر گران بهائی شدند و درخشیدند و خانواده‌های شهدا با رفتار و ایمان و صبوری خود این گوهر درخشنده را در معرض دید همه قرار دادند.
وی به نقش مهم همسران شهدا، آزادگان و جانبازان در 8 سال دفاع مقدس و پس ‌از آن اشاره کرد و افزود: همسران شهدا، جانبازان و آزادگان با تحمل شرایط سخت جنگ، نقش پدری و مادری را با هم ایفا کردند و نگذاشتند که خانواده و فرزندان دچار مشکل شوند.
وی ایثار و فداکاری و صبر همسران شهدا و جانبازان را ستودنی و افتخار آمیز توصیف کرد و ادامه داد: همسران شهدا و جانبازان مسئولیت سنگینی را با رضایت قلبی خویش بر عهده گرفتند و با این فداکاری، عزت دنیا و سرافرازی در آخرت را برای خود کسب کردند.
وی بابیان این مطلب که امیدواریم بتوانیم در ادامه راه شهدا خدمتگزار خوبی باشیم، خاطر نشان کرد: مسئولان با دیدار از خانواده‌های شهدا و ایثارگران از آنان درس ایستادگی، مقاومت و ازخودگذشتگی می‌آموزند.
یادآوری می‌شود؛ به مناسبت اجرای طرح ضیافت در ماه مبارک رمضان، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کلیبر به‌اتفاق مددکار این اداره و جمعی از همکاران، از همسران شهدا و جانبازان این شهرستان دیدار و با اهدای لوح تقدیر از ایثارگری آنان تجلیل کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248524