داخلی صفحه همدان خبر
 
فرمانده انتظامی استان همدان:
سه رکن، رهبری، انگیزه الهی، حضور مردم در صحنه برای نجات بشریت لازم و ملزوم می باشد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۴
سه رکن اساسی در رسالت الهی ، رهبری، انگیزه الهی، حضور مردم در صحنه برای نجات بشریت لازم و ملزوم هم قرار گرفته است.
سه رکن، رهبری، انگیزه الهی، حضور مردم در صحنه برای نجات بشریت لازم و ملزوم می باشد
 
به گزارش بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهار، نوزدهمین یادواره شهدای روستای همه کسی شهرستان بهار با حضور خانواده های معظم شهدا وایثارگران ، روحانیت معظم،جمعی از مسئولین و نیز جمع کثیری از مردم خداجوی روستای همه کسی در حسینیه امام خمینی (ره) این روستا برگزار شد.
در این مراسم سردار کامرانی فرمانده انتظامی استان همدان  با اشاره به آیه شریفه قرآن کریم که می فرماید: “کسانی که ایمان آوردند و در راه خدا هجرت کرده و جهاد نمودند به فیض عظیم خواهند رسید” مصداق عینی این آیه شریفه را امام شهدا و شهدای عزیز دانستند که در راه هم هجرت کرده و هم از جان و مال خود گذشتند.
این مقام ارشد انتظامی در ادامه افزود: در رسالت انبیاء الهی در طول تاریخ سه رکن اساسی، رهبری، انگیزه الهی و وجود مردم همیشه در صحنه است که می تواند برای نجات بشریت لازم و ملزوم هم قرار گرفته، کما اینکه در پیروزی انقلاب اسلامی نیز این امر مهم را به عینه می توان دید.
 سردار کامرانی در ادامه گفت: دشمنان قسم خورده نظام هم دقیقا این امر را می دانند که اگر این سه رکن را از هم جدا کنند می توانند خللی در انقلاب ایجاد کرده و لذا همواره به دنبال ایجاد شکاف در بین این سه رکن هستند.
وی افزود: دشمن با رویکرد جدا سازی این سه رکن بیشتر در پی جدا کردن انگیزه های الهی مردم با ترفند های اقتصادی و فرهنگی بوده و این مهم را رهبر فرزانه و مردم همیشه در صحنه و غیور ایران بخوبی می دانند و در پی نقش بر آب کردن توطئه های دشمنان و رسوا کردن آنها این سه رکن را بیشتر تقویت کرده و متحد تر می شوند.می شوند.
 
کد مطلب: 248526
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...