داخلی صفحه بوشهر خبر
 
خانواده‌های شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی کشور هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۹
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: خانواده معظم شهدا و ایثارگران میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه‌های معنوی کشور به شمار می‌روند.
خانواده‌های شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی کشور هستند
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد بوشهر به همراه مشاور امور ایثارگران در استانداری به دیدار خانواده شهید مدافع حرم «عید محمد رضایی» و جانباز 60 درصد علی نیکو نژاد رفتند.
سید محسن موسوی در این دیدارها طی سخنانی بیان داشت: خانواده‌های شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آن‌ها باید در برنامه مسئولان قرار بگیرد.
وی افزود: حفظ آرمان شهدای والامقام و تکریم خانواده‌های این عزیزان همواره موجب دلگرمی مسئولان در انجام وظایف محوله و خدمات‌رسانی می‌شود.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد بوشهر تصریح کرد: خانواده معظم شهدا و ایثارگران میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه‌های معنوی کشور به شمار می‌روند.
وی خاطرنشان کرد: شهدا با ایثار جان خود آرامش و امینت را برای جامعه به ارمغان آوردند و ایثار و شهادت، به‌عنوان یک فرهنگ متعالی در زمره عالی‌ترین مفاهیم الهی و نتیجه والاترین ارزش‌هایی است که یک انسان متعهد می‌تواند به آن مقام دست یابد.
موسوی اضافه کرد: شهدای مدافع حرم از سرمایه گران‌بهای خود گذشتند و جان خود را برای دفاع از انقلاب، نظام و حرم ائمه اطهار (ع) نثار کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248596
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...