داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
مدیرکل بنیاد کرمانشاه: دیدار با ایثارگران، وظیفه‌ قانونی و ره‌توشه‌ای برای آخرت است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۰
در دیدار با ایثارگران، مسئولین بر ادامه راه شهدا و پاسداشت فداکاری‌های این حماسه‌آفرینان تأکید کرد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه: دیدار با ایثارگران، وظیفه‌ قانونی و ره‌توشه‌ای برای آخرت است
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» به‌منظور دیدار و سرکشی از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر شهرستان کرمانشاه، عصر یک‌شنبه بیستم خردادماه، حجت‌الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان به همراه سردار احمدی پور فرمانده لشکر 29 سپاه نبی اکرم (ص) با حضور در منزل سه خانواده ایثارگر با این عزیزان دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که جمعی از فرمانده هان ارشد سپاه نیز حضور داشتند، حجت‌الاسلام عسگری در سخنانی ضمن گرامی داشت حماسه‌آفرینی‌های دلاور مردان دوران دفاع مقدس، امنیت، آرامش و اقتدار کشور را مرهون فداکاری‌ها و ازخودگذشتگی‌های شهدای والامقام و جامعه ایثارگری دانست.
حجت‌الاسلام عسگری گفت: پاسداشت یاد و خاطره شهدا از مهم‌ترین وظایف مسئولین خدمتگزار و همه آحاد مردم ایران اسلامی است و ما خود به‌عنوان خادمین شهدا حضور در بین جامعه ایثارگری و دیدار با این عزیزان را نه‌تنها یک وظیفه شرعی و قانونی بلکه آن را به‌عنوان ره‌توشه‌ای ارزشمند برای دنیا و آخرت خود می‌دانیم.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود، از شهادت به‌عنوان نقطه اوج اخلاق انسانی یادکرده و افزود: شهدای عزیز در این مسیر به دنبال فرهنگ خیرخواهی، دیگر خواهی و کرامت انسانی و ساختن جامعه‌ای بر اساس ارزش‌ها و آرمان‌های والای انسانی بودند.
وی خاطرنشان کرد: فرهنگ ایثار برگرفته‌شده از قیام خونین کربلاست و شهدا این فرهنگ را به‌خوبی برای همه و به‌ویژه جوانان و نسل آینده‌ساز کشور تبیین کردند.
حجت‌الاسلام عسگری در ادامه با تجلیل از صبر و استقامت خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، نقش پدران و مادران شهدا را در تربیت این‌چنین فرزندان دلاوری را بسیار مهم و کم‌نظیر برشمرد.
همچنین در این دیدار سردار احمدی پور نیز در این دیدار بر پاسداشت و ادامه راه شهدای گران‌قدر تأکید کرد.
در پایان این دیدار از خانواده‌های معظم شهیدان ابوالحسن یاری، منوچهر لرستانی و سعدی کریمی تجلیل شد.


انتهای پیام/
 
کد مطلب: 248622
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...