داخلی صفحه اردبیل خبر
 
مراسم گلشن وحی در شهرهای گرمی و مشگین شهر برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۸
مراسم انس با قرآن کریم با عنوان گلشن وحی در شهرهای گرمی و مشگین شهر برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد استان اردبیل، در روزهای پربرکت ماه رمضان همچون سنوات گذشته مراسم انس با قرآن کریم در مساجد شهرهای مختلف استان اردبیل برگزار می شود که شب گذشته بیستم خرداد سال 97 این مراسم در مسجد جامع شهرهای گرمی و مشگین شهر اجرا شد.
در مراسم شهرستان گرمی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مسئولان و اقشار مختلف مردم و قاریان ممتاز و برتر شهرستانی حضور داشتند.
در این مجلس معنوی مسعود طوماری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گرمی با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ قرآنی و ایجاد انس و الفت با قرآن و مفاهیم والای آن اظهار کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران اقدامات و گامهای مثبتی در ترویج فرهنگ قرآنی برداشته و از دستگاههای برتر قرآنی در کشور است.
همزمان در شهرستان مشکین شهر نیز این مراسم باشکوه برگزار شد و حاضران از صوت دلنشین
قاریان برجسته کشوری " عسگر فتح اله پور" ، مهدی حکیمی" و" صبا الدین عطایی" بهره مند شدند.
در این مراسم حجت الاسلام سرمدی از روحانیون این شهرستان با بیان اینکه  قرآن بزرگترین هدیه برای انسان ها و از گرانبهاترین میراث پیامبر اکرم(ص) برای مسلمین است، اظهار کرد: اگر شهدای گرانقدر فداکاری و از خود گذشتگی نشان نمی دادند معلوم نبود چه بر سر انقلاب نوپای امام (ره) می آمد، شهدا رفتند تا ما در رفاه و آسایش زندگی کنیم.
وی افزود: انسان هایی همچون شهدا را نمی توان در هیج جای دنیا پیدا کرد چرا که آنان با خون خود نهال انقلاب را سیراب کردند و از همه مهمتر جان خود را در راه اسلام و قرآن و کشور و ناموس خود هدیه نمودند.
سرمدی تاکید کرد: ما همواره باید رهروی راه شهیدان باشیم و بدانیم کشور ما ملت ما مدیون ایثار و فداکاری شهدای معظم و خانواده های آنان است.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 248635
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...