مدیر کل بنیاد کهگیلویه وبویراحمد:
استفاده از فرصت خدمت به ایثارگران ضروری است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۸
مدیر کل بنیاد کهگیلویه وبویراحمدبیان داشت: خدمت به خانواده‌های شاهد و ایثارگر فرصت مغتنمی است که در اختیار کارمندان بنیاد قرار گرفته است و باید به نحو احسن از این فرصت ارزشمند بهره ببرند.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ،سید منصور موسوی ،مدیرکل، سید رحمان کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی  بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمدعصر امروز در یاسوج باحضور در منزل کارکنان بنیاد، ضمن تقدیر از زحمات آنها، از خانواده‌های این عزیزان تجلیل کردند. 
موسوی  در این دیدارها با قدردانی از زحمات کارکنان بنیاد، خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را افتخار دانست و گفت: خدمت به خانواده‌های شاهد و ایثارگر فرصت مغتنمی است که در اختیار کارمندان بنیاد قرار گرفته است و باید به نحو احسن از این فرصت ارزشمند بهره ببرند. 
وی با تاکید بر جلب رضایت ایثارگران با ارایه خدمات در خور شان آنان، افزود: نباید فراموش کنیم، امنیت امروز کشور مرهون شهدا و ایثارگران است، لذا باید بیش از این به تکریم و حل مشکلات این قشر از جامعه اهتمام بورزیم. 
موسوی گفت: ما به عنوان خادم الشهدا باید قدر این لحظات و خدمت به جامعه ایثارگری را به خوبی بدانیم، چرا که بنیاد این دستگاه عصمت و طهارت فرصت خوبی را در اختیار ما قرار داده که در بهترین فرصت طلایی و در بهترین زمان و مکان ممکن به بهترین و عزیزترین قشر جامعه خدمت کنیم. 
پایان پیام
کد مطلب: 248665
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...