داخلی صفحه لرستان خبر
 
آغاز ساماندهی گلزار مطهر شهدای اولادقباد کوهدشت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۰
ساماندهی گلزار شهدای اولادقباد از توابع شهرستان کوهدشت آغاز شد
آغاز ساماندهی گلزار مطهر شهدای اولادقباد کوهدشت
 
به گزارش «ایثار واحد لرستان» صبح دیروز 21 خردادماه با حضور بخشدار مرکزی کوهدشت، رئیس بنیادشهید و مشاور فرماندار در امور ایثارگران عملیات ساماندهی گلزار شهدای اولادقباد آغاز شد.
آرمان منصوری، بخشدار مرکزی در این مراسم گفت: دهستان کوهدشت شمالی در دوران دفاع مقدس 43 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی نموده است که این امر بیانگر وفاداری مردم غیور این منطقه به انقلاب و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
وی افزود در فاز اول تعداد 20 قبر مطهر شهید در گلزار شهدای اولادقباد از محل اعتبارات بنیادشهید شهرستان ساماندهی خواهد شد.
بخشدار مرکزی کوهدشت با تأکید بر همکاری همه ادارات شهرستان در اجرای این طرح گفت: هر چند اینگونه اقدامات در مقابل ایثار و جانفشانی شهدای گرانقدر بسیار ناچیز است اما باید تلاش نمائیم روح ایثار، مقاومت و شهادت را به نسل های بعدی جامعه منتقل کنیم.
مجتبی یاراحمدی، رئیس بنیادشهید کوهدشت نیز گفت: شهرستان کوهدشت در ایام پرافتخار دفاع مقدس 460 شهید گلگون کفن را تقدیم انقلاب اسلامی نموده است و در دفاع از حریم ولایت نیز حاج قدرت عبدیان و یک شهید مرزبان را به انقلاب و اسلام تقدیم کرده است.
وی افزود: ساماندهی قبور مطهر شهدای شهرستان با اعتباری بالغ بر شش میلیارد ریال در سال جاری در بخش های درب گنبد و مرکزی آغاز و ظرف شش ماه آینده تکمیل خواهد شد.
یاراحمدی ارج نهادت به مقام شامخ شهدا را وظیفه ای همگانی دانست و گفت: همه ما موظف هستیم برای حفظ یاد و خاطره شهدا و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های آینده ار هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.
انتهای پیام//
کد مطلب: 248668
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...