داخلی صفحه یزد خبر
 
کتاب «30 سال در کردستان» اثر نویسنده ابرکوهی رونمایی شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۰
کتاب «30 سال در کردستان» با موضوع خاطرات حسن بابامحمدی اسفندآبادی اثر نویسنده ابرکوهی، رونمایی شد.
کتاب «30 سال در کردستان» اثر نویسنده ابرکوهی رونمایی شد
 
به گزارش «ایثار یزد» کتاب «30 سال در کردستان» اثر محمدرضا بابایی ابرقویی با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدهادی فلاح زاده استاد حوزه و دانشگاه، مردم و مسئولان شهرستان رونمایی شد.
این کتاب با موضوع خاطرات حسن بابا محمدی اسفند آبادی یکی از فعالان عرصه انقلاب و جنگ تحمیلی، توسط انتشارات چشم‌وچراغ منتشر شد.
بابا محمدی از سال 1361 تا سال 1391 در پست‌های مختلف آموزشی و اداری همچون؛ آموزشیار نهضت سوادآموزی، مدیریت ادارهٔ نهضت دیواندره، مدیر گزینش نهضت سوادآموزی استان، مربی و مدرس کلاس‌های آموزشیاران و مدیر هستهٔ گزینش ادارهٔ کل آموزش‌وپرورش استان کردستان، در خدمت مردم آن منطقه بود.
وی همچنین با مراکز فرهنگی ـ مذهبی دیواندره و سنندج همکاری مستمر داشت و پس از بازنشستگی به شهر و دیار خویش بازگشت.
گفتنی است محمدرضا بابایی یکی از رزمندگان دوران دفاع مقدس است که تاکنون با قلم خود درزمینهٔ حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس، تحقیق و پژوهش در حوزه انقلاب اسلامی، ثبت وقایع جنگ و خاطرات رزمندگان اسلام، گام‌های زیادی برداشته است، کتاب‌هایی ازجمله پژوهشی در دفاع مقدس، ماجرای هشت‌ساله دفاع مقدس، همگام با حماسه، نمی از ایثار، شلیک نرم، السابقون ابرکوه در دو جلد، ۳۰ سال در کردستان و ... را در کارنامه فعالیت‌های فرهنگی خود به یادگار گذاشته است.
کد مطلب: 248685
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...