جانبازان تاریخ زنده دفاع مقدس و الگوهای صبر و استقامت هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۱
فرمانده نیروی انتظامی کلیبر دردیدار از خانواده های محترم شاهد وایثارگر گفت: جانبازان تابلوی ایثارگری ملت ایران در دوران دفاع مقدس هستند و این عزیزان باگذشت چند دهه هنوز هم بر مواضع خود نسبت به ارزش‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، محمد علی نائب زاده فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کلیبر در دیدار از خانواده معظم شهدا و ایثارگران کلیبر گفت: حرکت بر مسیر شهادت بزرگ‌ترین و بالاترین نوع ایثار و ارزشمندترین کار فرهنگی و دینی در جامعه ما است که جانبازان و شهدای ما انتخاب کردند.
وی با تأکید بر لزوم آشنایی جوانان، با فرهنگ ایثاروشهادت خاطرنشان کرد: برای حفظ انسجام و وحدت ملی باید همه رهرو مکتب امام و شهدا و خط ولایت‌فقیه باشیم تا در برابر توطئه‌های دشمنان این مرزوبوم آسیب نبینیم.
نائب زاده بابیان این مطلب که ما در مقابل خون شهدا مسئول هستیم و باید از این میراث بزرگی که امام و شهدا برایمان به یادگار گذاشتند به‌خوبی صیانت کنیم افزود: جانبازان تابلوی ایثارگری ملت ایران در دوران دفاع مقدس هستند و این عزیزان باگذشت چند دهه هنوز هم بر مواضع خود نسبت به ارزش‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.
وی ادامه داد: امروز خانواده شهدا جایگاه و نقش خوبی در جامعه دارند و حضور ما در بین شما برای خودسازی خود و قوت قلبی برای دفاع از حریم امنیت جامعه بوده تا ان‌شاءالله شرمنده شهدا نباشیم.
یادآوری می‌شود؛ دوشنبه 21 خردادماه 1397مصادف با 26 رمضان، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کلیبر به‌اتفاق رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر در طرح دیدار رمضان از خانواده معظم شهدا و ایثارگران بخش مرکزی کلیبر، بخش آبش احمد دیدار و با اهدای لوح تقدیر از ایثارگری آنان تجلیل کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248700
 
 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...