داخلی صفحه ایلام خبر
 
مدیرکل بنیاد ایلام:
فضای جامعه و لایه‌های اجتماعی آن باید بیشتر از پیش آکنده از عطر نام و یاد شهدا شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: باید فضای جامعه ما و لایه‌های اجتماعی آن بیشتر از پیش آکنده از عطر نام و یاد شهدا شود.
فضای جامعه و لایه‌های اجتماعی آن باید بیشتر از پیش آکنده از عطر نام و یاد شهدا شود
 
به گزارش ایثار از «ایلام» سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام از خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان آبدانان دیدار کرد.
 سلیمان رستمیان در  این دیدار از اظهار داشت: امروز دشمنان نظام و استکبار جهانی درصدد هستند تا این روحیه جهاد و شهادت‌طلبی را از ما و جوانان ما بگیرند، ولی برنامه‌های آنان در سایه رهنمودهای مقام عظمای ولایت (حفظ الله) نقش بر آب است. مردم ما رهرو شهدا و قدردان خون شهدا و خانواده‌های آنان به‌عنوان یکی از گنجینه‌های معنوی این انقلاب و نظام هستند.
وی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران ازآنجا افضل همه نهادها از طرف مقام معظم رهبری نام‌گرفته است که همه افضلیتش از شهید و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دارد و خدمت به بازماندگان شهدا و جانبازان و آزادگان را افتخاری بس بزرگ برای خود می‌داند. ولی در قبال شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت همه موظف هستند. آحاد مردم و مسئولین مدیون و مرهون خون شهدا و مجاهدت ایثارگران هستند.
مدیرکل بنیاد تصریح کرد:  تکریم خانواده شهدا وظیفه همگانی است و بقای انقلاب اسلامی نیازمند تداوم راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
رستمیان خاطرنشان کرد: آنچه امروز مهم است حفظ راه و سیره و اندیشه‌های والای شهدا و ترویج روحیه ایثارگری و مبارزه با ظلم و دفاع از ارزش‌ها در میان مردم به‌ویژه قشر جوان است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248726
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...