داخلی صفحه همدان خبر
 
امام جمعه تویسرکان:
پیروزی قدسیان از برکت امام و انقلاب اسلامی می باشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۱
در این مراسم امام جمعه تویسرکان گفت:امروز قدسیان هستند که پیروز میدان اند و اسرائیل با تمام توان تلاش میکند فقط آن بیست و دوهزارکیلومترمربع را حفظ کند و دیگر فکر اسرائیل بزرگ را در خودشان مرده می بینند و این ها از برکت امام و انقلاب شماست.
پیروزی قدسیان از برکت امام و انقلاب اسلامی می باشد
 
به گزارش بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تویسرکان، راهپیمایی روز قدس با حضور پرشور مردم روزه دار و همیشه در صحنه  وخانواده های ایثارگران در تویسرکان آغاز شد .
 در این مراسم مردم  با در دست داشتن پلاکاردهای دفاع از فلسطین و شعار مرگ بر استکبار جهانی و مرگ بر رژیم غاصب صهیونیست از میدان شهید فرشید هرمزی حرکت و تا مصلی نماز جمعه راهپیمایی با شکوهی انجام گرفت.
درخطبه های قبل از نماز جمعه دکتر مفتح نماینده منتخب شهرستان با محکوم کردن جنایات رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل بر ادامه مبارزه مسلمانان جهان تا پیروزی نهایی تاکید کردند.
 در ادامه نیز حاج آقا موحدی امام جمعه محترم شهرستان در خطبه نماز جمعه فرمود: امروز قدسیان هستند که پیروز میدان اند و اسرائیل با تمام توان تلاش میکند فقط آن بیست و دوهزارکیلومترمربع را حفظ کند و دیگر فکر اسرائیل بزرگ را در خودشان مرده می بینند و این ها از برکت امام و انقلاب شماست.
 ایشان در ادامه افزود: آمریکا سفارتش را به بیت المقدس انتقال داد تا کشورهای دیگر هم انتقال بدهند و بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل رسمیت پیدا کند اما هیچ کشوری حمایت نکرد به جزء دو شبه کشور حمایت کردند که مایه سراکندی بیشتر آمریکا بود.
 در پایان نیز قطعنامه پایانی مراسم خوانده شد و جنایات رژیم صهیونیست به شدت توسط نمازگزاران با تکبیرهای وشعارهای کوبنده محکوم گردید0
 
کد مطلب: 248795