داخلی صفحه همدان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان:
طرح سپاس از سرمایه های معنوی و فرهنگی جامعه بوده و بسیار ارزشمند است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۷
عارف در این جلسه گفت: اجرای طرح سپاس و دیدار با عنوان (طرح رمضان) از سرمایه های معنوی و فرهنگی جامعه بوده و بسیار ارزشمند است، که از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان و دیگر دستگاهای متولی با هدف تجلیل و تکریم از این عزیزان انجام شد.
طرح سپاس از سرمایه های معنوی و فرهنگی جامعه بوده و بسیار ارزشمند است
 
به گزارش ایثار واحد همدان، ناصر عارف مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان در جلسه بررسی کم و کیف اجرای طرح سپاس گفت: دیدار و سرکشی از خانواده های معزز شاهد و ایثارگر در ماه مبارک رمضان با عنوان( طرح رمضان) در چندین مرحله با همکاری ادارات بعمل امد.
عارف در ادامه گفت: اجرای طرح سپاس و دیدار با عنوان (طرح رمضان) از سرمایه های معنوی و فرهنگی جامعه بوده و بسیار ارزشمند است، که از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان و دیگر دستگاهای متولی با هدف تجلیل و تکریم از این عزیزان انجام شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان در ادامه افزود:در این ماه با عننوان طرح رمضان تلاش کردیم  تا بتوانیم به نحو شایسته ای از خانواده های شهدا و ایثارگران که نماد اسوه های صبر و ایثار و استقامت هستند دیدار و سرکشی و تجلیل کنیم.
وی در ادامه اظهار داشت:خانواده های شهدا و و یادگاران شهدا گلهای بوستان شهادت و ایثار هستند که حضور با طراوتشان در کستره جامعه اسلامی می تواند فضای جان و دل مردم را از عطر شهادت و ایثار معطر سازد.
عارف در ادامه عزت و اقتدار نظام اسلامی را مرهون مجاهدت شهیدان، جانبازان و ایثارگران و خانواده های مکرم انها می باشدلذا پیگیری و توجه به امورات خانواده شهدا و جانبازان در اولویت کاری مسئولین باید باشد.
لازم به توضیح است در این مدت از 967 خانواده شاهد و ایثارگر دیدار و سرکشی به عمل امده است.
 
کد مطلب: 248835
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...