داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: بنیادسازمان پیشرو در توسعه خدمات الکترونیک
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۳
مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان یزد در نشست ستاد اجرایی میز خدمت گفت: بنیاد سازمان پیشرو در توسعه خدمات الکترونیک است.
مدیرکل بنیاد یزد: بنیادسازمان پیشرو در توسعه خدمات الکترونیک
 
به گزارش «ایثار یزد» نشست اجرایی میز خدمت چهارشنبه 23 خرداد با حضور مدیرکل، معاونین و سایر اعضا برگزار شد و در خصوص اجرای بهتر این طرح تصمیم‌گیری شد.
 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این نشست با تأکید بر اهمیت اجرای طرح میز خدمت گفت: بنیاد سازمان پیشرو در توسعه خدمات الکترونیک است که از سال 1384 تاکنون با ارائه خدمات الکترونیک به جامعه ایثارگری گام‌های اساسی برای خدمت‌رسانی آسان‌تر به جامعه هدف را برداشته است.
احمد ابراهیمی تصریح کرد: تلاش بنیاد به ارائه خدمات الکترونیک به ایثارگران است لکن اگر به هر دلیلی ایثارگران نمی‌توانند از اینترنت استفاده کنند، امکان ارائه خدمت به این عزیزان به‌صورت حضوری وجود دارد.
وی یادآور شد: میز خدمت باهدف تسهیل در ارائه خدمات و رفاه حال خانواده شهدا و ایثارگران در ابتدای ورود مراجعه‌کنندگان به بنیاد دایر شده است که باعث عدم سردرگمی و صرفه‌جویی در زمان حضور مراجعه‌کننده و ارائه پاسخ درست و سریع به آن‌ها می‌شود.
ابراهیمی افزود: مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد که به هاتف مشهور است به‌عنوان نقطه تماس منحصربه‌فرد در سازمان نقش بسزایی در امر رضایتمندی جامعه ایثارگری و پیشبرد برنامه‌های سازمان دارد که این امر مستلزم تعامل مؤثر همه همکاران در حوزه‌های تخصصی است.


 
کد مطلب: 248841
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...