داخلی صفحه البرز خبر
 
طاهرنژاد در جمع جانبازان 70 درصد بیان کرد:
جانبازان اسوه‌های ایثارگری در جامعه هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز جانبازان را اسوه‌های ایثارگری در جامعه دانست و گفت: جانبازان مانده‌اند تا به ما درراه ماندگان، راه رستگاری بیاموزند.
جانبازان اسوه‌های ایثارگری در جامعه هستند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز ضیافت افطاری جانبازان سرافراز 70 درصد عصر 22 خردادماه به همت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با حضور جانبازان 70 درصد به همراه خانواده‌های معظم آنان، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد، سردار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه استان البرز و دیگر مسئولین اجرایی در تالار آمیتیس کرج برگزار و مقام جانبازان موردتکریم قرار گرفت.
ابراهیم طاهرنژاد در این مراسم با آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت برای شهیدان زنده‌ی انقلاب جانبازان را اسوه‌های ایثارگری در جامعه دانست و گفت: جانبازان مانده‌اند تا به ما درراه ماندگان، راه رستگاری بیاموزند.
وی افزود: حضور جانبازان در جامعه ما به‌اندازه انقلاب قیمت دارد. وجود آنان در جامعه همچون وجود عمار یاسر در سپاه امیرالمؤمنین علیه‌السلام است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در بخش دیگر با اشاره به اینکه عمارهای انقلاب یعنی جانبازان نیز مانده‌اند تا پرچم امام را برافراشته نگاه‌دارند. آنان مانده‌اند تا بگویند کدام راه، راه اصیل انقلاب است گفت: اگر روح حاکم بر جامعه روح ایثار و جانبازی باشد هیچ روزنه نفوذی برای سلطه و منفعت‌جویی آنان باقی نخواهد ماند. جهان استکبار که این حقیقت را به‌روشنی دریافته است، تنها راه رسیدن به اهداف خود را در از بین بردن این روح و فرهنگ می‌بیند.
طاهرنژاد افزود: جامعه برای رشد و تعالی خویش و برای دفاع از انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن و برای استقامت درراه رسیدن به اهداف اسلامی خویش نیازمند الگوی مناسب هستند که جانبازان بهترین الگو برای دست یافتن به این مسیر است.
 
کد خبر 97/131
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 248853
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...