داخلی صفحه مرکزی خبر
 
جلسه هم اندیشی فرماندار با فرزندان معظم شهدا و جانبازان برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰
معاون تعاون بنياد مرکزی در جلسه هم اندیشی فرماندار با فرزندان معظم شهدا و جانبازان گفت: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، به عنوان بزرگترین سرمایه‌های معنوی ‏انقلاب و ملت هستند.
 
به گزارش ايثار واحد"استان مركزي"، مرتضي انصاريفر در این جلسه از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، به عنوان بزرگترین سرمایه‌های معنوی ‏انقلاب و ملت یاد کرد و گفت :خانواده های شهدا در حساس ترین شرایط کشور با نثار خون عزیزان خود صلابت و اقتدار امروزی را برای کشور به ارمغان آوردند و دیدار با فرزندان ‏آنان نوعی ادای دین به ارزش‌های انقلاب و شهداست.
وي بیان کرد: امروز جامعه اسلامی و همه افرادی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می‌کنند، ‏وام‌دار خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی جانفشانی کردند. ‏
معاون تعاون ادامه داد: تلاش در جهت خدمت به خانواده شهدا ، جانبازان، آزادگان و ایثارگران وظیفه ‏اخلاقی،عرفی و ‏دینی مسئولان و مردم است، هر چند کمترین کاری است که می‌توان برای قدردانی از ‏آنها انجام داد.‏
انصاريفر از انقلاب اسلامی به عنوان الگوی موفق برای دیگر کشورها یاد کرد و گفت :الگوی بسیاری از نیروهای مقاومت در سرتاسر جهان با اقتباس از شهدای ایران اسلامی می باشد که نمونه بارز آن می توان به مبارزات  انقلابی مردم لبنان اشاره کرد که با الگو گرفتن از انقلاب اسلامی در حال ایستادگی در برابر رژیم صهیونیستی می باشند .
وی گفت :خدمت به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران توفیقی بزرگ محسوب می شود و تکریم ارباب رجوع را از اصول اخلاقی و بنیادین خادمان به خانواده های معزز شهداو ایثارگران عنوان کرد.
گفتنی است پیش از ظهر امروز چهارشنبه 23 خرداد 97 جلسه هم اندیشی فرماندار با فرزندان معظم شهدا و ايثارگران با حضور مسئولين بنياد و جمعي از جامعه هدف در حسينيه شهدا واقع در خيابان مصطفي خميني برگزار شد.
انتهاي پيام /
 
 
کد مطلب: 248908
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...