داخلی صفحه مرکزی خبر
 
معاون تعاون بنیاد مرکزی:
شهدا مظهر صفا و غیرت هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲
معاون تعاون بنياد مرکزی در دیدار با خانواده شهید علی اکبر معصومی نژاد گفت: شهدا مظهر صفا و غیرت و موجب عزت و اقتدار ایران اسلامی هستند.
 
به گزارش ايثار واحد"استان مركزي"، مرتضي انصاريفر ضمن تسلیت به خانواده شهید معصومی نژاد گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلام و انقلاب را در برابر دشمنان بیمه کرده است .
وی افزود: قدرت ایستادگی ایران اسلامی در برابر زیادخواهی استکبار جهانی ، بخاطر نثارخون مطهر شهداء گرانقدر است .
انصاریفر افزود: عزت و آبروی نظام در گرو خون این شهید و شهدای انقلاب اسلامی است، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می‌تواند ما را در مواجهه با دشمنان بیمه کند و باعث خنثی شدن توطئه‌های شوم دشمنان شود و خانواده‌های شهدا باید در این راه پیشگام باشند.
معاون تعاون  بنیاد مرکزی تصریح کرد: شهدا در مسیر ولایت بودند و برای رسیدن به این مسیر، ابتدا معرفت کسب کرده و بعد از آن هجرت کردند، هجرتی که به‌واسطه معامله با خدا و توأم با همت برای رسیدن به مقصود سبب شد ریشه از خاک درآورده و پرواز کنند.
انصاريفر با اشاره به سخن حضرت امام خمینی(ره) درخصوص شهدا گفت: مسیر شهادت سرعت و سبقت می‌خواهد، شهدا با شناخت مسیر حق حرکت کردند و در آخر هم مزد خود را از خدا دریافت کردند.
گفتني است پیش از ظهر امروز چهارشنبه 23 خرداد ماه 97 ديدار از خانواده شهيد مدافع وطن علي اكبر معصوم نژاد با حضور معاون تعاون بنياد مرکزی  و سرپرست بنياد اراك انجام گرفت .
شهيد علی اکبر معصومی نژاد از نیروهای تکاوری 128دردرگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در میرجاوه 20خردادماه 97 به شهادت رسید وي متاهل و داراي و داري دو فرزند مي باشد.
انتهاي پيام /
 
کد مطلب: 248919
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...