داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد دلیجان:
آرامش، امنیت امروز مرهون فداکاری‌های شهدا است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
رييس بنياد دليجان در ديدار با خانواده شهداي مدافع حرم گفت: آرامش، امنیت و آسایش امروز ما مرهون فداکاری‌های این شهیدان والا مقام است.
 
به گزارش ايثار واحد "استان مركزي" ، بهرام آشنا رييس بنياد شهيد و امورايثارگران شهرستان دليجان، جناب سرهنگ عسگري و تعدادي از مسئولين ادارات شهرستان صبح روز چهارشنبه  23 خرداد ماه به ديدار تعدادي از خانواده شهداي مدافع حرم رفته و با آنان به گفتگو پرداختند. 
بهرام آشنا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و استقامت مثال زدنی خانواده های معظم شهدا در صبر، فداکاری گفت: آرامش، امنیت و آسایش امروز ما مرهون فداکاری‌های این شهیدان والا مقام است.
وي با بیان اینکه شهدا مظهر ولایتمداری در جامعه هستند، افزود: صبر و شكيبايي شما در مقابل عزيز شهيدتان ستودني است و بايد ارج نهاده شود، چرا كه آنان با رشادتشان در دفاع از حرمين معصومين كار بزرگي انجام دادند كه پاداشي بزرگ نزد خداوند دارد
بهرام آشنا در پایان اين ديدارها گفت: ما قدردان همه شهدا، همه کسانی که جان عزیزشان را برای عزت اسلام عزیز در هرجا و هر نقطه‌ای از این دنیای خاکى فدا کردند هستیم.
شهيد مدافع حرم بوستان صالحي، در تاریخ 01/01/1354 متولد و در تاریخ 24/08/96 در منطقه عملیاتی سوريه به درجه رفيع شهادت نائل آمد.
شهيد مدافع حرم علي كريمي، در تاریخ 01/01/1363 متولد و در تاریخ 27/07/94 در منطقه عملیاتی سوريه به درجه رفيع شهادت نائل آمد.
شهيد مدافع حرم بوستان صالحي، در تاریخ 01/12/1364 متولد و در تاریخ 13/02/93 در منطقه عملیاتی سوريه به درجه رفيع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
 
 
 
 
کد مطلب: 248921
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...