پيام تبريك مديركل بنياد استان به مناسبت فرارسيدن عيد سعيد فطر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را به همه مسلمانان و هم‌میهنان خصوصاً جامعه معزز شاهد و ایثارگر و کلیه خادمان شهدا، تبریک و تهنیت گفت.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری: فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را به همه مسلمانان و هم‌میهنان خصوصاً جامعه معزز شاهد و ایثارگر و کلیه خادمان شهدا، تبریک و تهنیت گفت.
متن اين پيام به شرح ذيل است:
بسم الله الرحمن الرحيم
«ماه مبارک رمضان، ماه عبادت و بندگی، ماه نزول قرآن به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. همان بندگان مؤمنی که با روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامهٔ نماز، دل‌وجان خویش را صفا داده و خود را به خلعت بندگی آراستند.
عید سعید فطر، تحفه خداوند متعال به مؤمنانی است که با روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته، پلیدی را از جان خود بیرون رانده و به‌جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده‌اند. حقیقتاً این عید خجسته روز تولد و شکفتن دوباره انسان است.
ان‌شاءالله که لطافت روح و سرزندگی دل و پرهیز از گناه، به یمن مداومت بر ذکر پروردگار منان و پیروی از سنت رسول اکرم (ص) در لحظه‌لحظه حیات و گوشه وجودمان جاری و ساری گردد. چراکه بی‌تردید سعادت و سرافرازی ابدی از آن‌کسانی است که همه عمر چون ایام این ماه عزیز، اندیشه عبادت پروردگار منان دارند.
این‌جانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، فرارسیدن عید سعید فطر را به همه مسلمانان و هم‌میهنان خصوصاً جامعه معزز شاهد و ایثارگر و کلیه خادمان شهدا تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان، رستگاری، عزت و کرامت همگان را مسئلت می‌نمایم.»
انتهای پیام/
کد مطلب: 248948
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...