داخلی صفحه مازندران خبر
 
نشست مدير كل بنياد مازندران با فرماندهي سپاه كربلا استان برگزارشد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۶
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران با سردار بابايي فرماندهي سپاه كربلا استان ديدار كرد
نشست مدير كل بنياد مازندران با فرماندهي سپاه كربلا استان برگزارشد
 
به گزارش ايثارواحد مازندران، مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران روز چهارشنبه بيست و سوم خرداد ماه با حضور در سپاه كربلا مازندران با سردار بابايي فرماندهي سپاه كربلا استان ديدار كرد.
برنامه هاي طرح سپاس و ديدار و تجليل از خانواده هاي معظم شهدا،جانبازان و آزادگان،شناسايي و حل مشكلات جامعه ايثارگري ،تسهيلات وام مسكن، خدمات درماني و بيمه اي ،ترويج و توسعه فرهنگ ايثار و شهادت ، يادواره هاي شهدا ،تعامل و همكاري در جهت حل مشكلات ايثارگران از مواردي بوده كه در اين نشست طرح و بررسي گرديد.
مظلومي همچنين گزارشي از فعاليت هاي خدماتي بنياد به ايثارگران ارائه داد.
مدير كل بنياد مازندران پس از آن در دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه كربلا استان با حجت الاسلام و المسلمين غلامي ديدار و با وي به گفتگو پرداخت.
حجت الاسلام غلامي در اين ديدار گفت: بنياد شهيد و امور ايثارگران يكي از بهترين نهادهايي است كه در آن به شايسته ترين بندگان خدا خدمت مي كنيد و خدمت در بنياد حساس و با ارزش است.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران نيز طي سخناني گفت: تمام كوشش و تلاش خادمين شهدا در بنياد اين است كه با روحيه جهادي به خاندان معزز شهدا و ايثارگران خدمت كنند.
مظلومي افزود: امروز بايد قدردان زحمات ايثارگران باشيم و از آنان سپاسگزاري نماييم.
در اين ديدار معاون هماهنگ كننده سپاه كربلا و مديركل ورزش بسيج حضورداشتند.
مدير كل بنياد مازندران پس از اين نشست به اتفاق معاون تعاون بنياد به منظور پيگيري وضعيت اشتغال فرزندان شاهد و ايثارگر با مديريت جهاد كشاورزي استان ديدار كرد.
در اين ديدار مهمترين مسائل مربوط به جذب و بكارگيري فرزندان ايثارگر مورد گفتگو و بررسي قرار گرفت.
گفتني است مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران عصر روز گذشته به همراه سرپرست معاونت فرهنگي بنياد در رامسر و در محل برگزاري اردوي نشاط و سلامت جانبازان اعصاب و روان كشور حضور يافت و با اين اسوه هاي صبر و پايداري ديدار كرد.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 248960
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...