داخلی صفحه گیلان خبر
 
۱۲ تیر؛ آخرین مهلت شرکت در جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه ها در حوزه ایثار و شهادت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۱
آخرین مهلت شرکت در چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه ها و فعالان فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت، ۱۲ تیر اعلام شد.
 
به گزارش ایثار گیلان، چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه ها و فعالان فضای مجازی در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت به منظور ارج نهادن به تلاش های همکاران رسانه ایی در این حوزه برگزار می شود.
 شناسایی و تجلیل از فعالان رسانه ای و فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت، زمینه سازی برای تبادل تجربیات و تقویت تعامل مثبت و مؤثر، معرفی نقش حساس و تأثیرگذار رسانه های فعال در حوزه ایثار و شهادت، تبیین ایثار اجتماعی به عنوان جلوه ای از فرهنگ ایثار و شهادت با الهام از سبک زندگی شهدا، هم اندیشی برای رفع موانع و کاستی های این حوزه رسانه ای و ارزیابی کمی و کیفی فعالیت خبرنگاران و فعالان فضای مجازی حوزه ایثار و شهادت و ترغیب و تشویق برای تلاش بیشتر در این رابطه از اهداف این جشنواره است که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان برگزار می شود.
جشنواره مذکور در دو محور ایثار و شهادت و ایثار اجتماعی در بخش های خبرگزاری ها، پایگاه های اطلاع رسانی و خبری، مطبوعات و صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران فراخوان شده است.
آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره 12 تیر سال جاری و مراسم اختتامیه نیز مرداد ماه 1397 برگزار می شود و آثاری که در بازه زمانی تیرماه 1396 تا تیرماه 1397 تولید و منتشر شده باشد مورد داوری قرار خواهد گرفت.
 علاقمندان می توانند آثار خود را در قالب های خبر و گزارش خبری، مصاحبه، مقاله و یادداشت، عکس و فیلم خبری به صورت اینترنتی به  آدرسjashnvareh.hayat.ir  ارسال کنند.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 248977
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...