عیادت مدیرکل بنیاد خراسان رضوی از جانباز دفاع مقدس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸
عیادت مدیرکل بنیاد خراسان رضوی از جانباز دفاع مقدس
 
کد خبر:732 || تاریخ: 24 خرداد 1397
هفته نامه نخست: مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی از جانباز سرافراز دفاع مقدس کریمی که مدتی در بستر بیماری است، در بیمارستان منتصریه مشهد عیادت کرد.
به گزارش ایثار واحد خبراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی یک شنبه 20خرداد با حضور در بیمارستان منتصریه مشهد از جانباز سرافراز دفاع مقدس محمد کریمی که به دلیل بیماری ریوی در این بیمارستان بستری است، عیادت کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی ضمن آرزوی سلامتی برای ایثارگران و تاکید بر لزوم تکریم جانبازان گفت: وجود جانبازان باعث افتخار ما است و اگر ایثار شما و از جان گذشتگی شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های ایثارگران نبود نظام مقدس جمهوری اسلامی استوار نمی‌ماند.
وی  خانواده‌های شهدا و ایثارگران را بهترین اسوه‌های صبر و استقامت خواند و افزود: به برکت جانفشانی های شهدا و ایثارگری های ایثارگران ایران اسلامی در عرصه‌های ملی و بین المللی بر قلل رفیع و منیع افتخار ایستاده است.
در این دیدار، جواد غلامپور معاون بهداشت و درمان و طوریان رئیس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد خراسان رضوی و جهانبخش از یادگاران دفاع مقدس نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 248978
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...