فرمانده انتظامي خراسان رضوي
شهيدان مردان بي ادعا اما اهل عمل
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۲
فرمانده انتظامي خراسان رضوي گفت: امروزه نسل جوان باید بداند شهدا حرف های خود را با عمل به آن نشان می دادند.
 
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، قادر کریمی چهارشنبه 23 خرداد ماه در ديدار با خانواده شهيد عليرضا محمدزاده در شهرستان تربت حیدریه ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: امروزه وظیفه همه ماست و باید یاد و خاطره شهدا در پاسداشت ارزش‌های دینی و انقلابی‌مان و انسجام و استحکامي که امروز انقلاب اسلامی دارد زنده نگه داشته شود.
وي ادامه داد: این استحکام و انسجام که در کشور عزیزمان پا برجاست، همه و همه به برکت خون‌های مطهر شهدایی است که امروز بزرگترین راه را به ما نشان می‌دهند و همه ما تکلیف داریم که با تکریم و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران یاد و خاطره شهدا را زنده نگهداریم.
كريمي در ادامه با اشاره به رشادت شهدا در دوران دفاع مقدس اضافه كرد: امروزه باید همه مردم در دفتر تاریخشان ثبت و ضبط کنند که چه مردان بی ادعا اما اهل عملي بودند و از تمام هستی و وجودشان گذاشتند تا امروز ایران اسلامی سر بلند و پیروز بماند.
در ادامه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تربت حیدریه اظهار داشت: اگر از راه شهدا غافل شویم مرده‌ایم و پاسداشت شهدا رفع تشنگی و نیاز ما بندگان خاکی چنین فرهنگ متعالی و ارزشمندی است و امروز صبر و استقامت خانواده‌های شهدا ستودنی است.
محمد حسينعلي‌زاده در ادامه اقتدار و سربلندی ایران اسلامی را مدیون خون‌های مطهر شهیدان و هراس دشمن را نه از ایران هسته‌ای بلکه از ایران اسلامی دانست و گفت: امروز شهدا و ایثارگران برندگان میدان آزمایش، اهل یقین، خدا باور و معتقد به حیات جاودانه بودند که ((عندربهم یرزقون)) شدند.
این دیدار با حضور عباس نجاتی جانباز ۷۰ درصد و مشاور معاون استاندار و فرماندار در امور ایثارگران و تني چند از مسئولين برگزار شد.  
لازم به ذکر است شهید والامقام علیرضا محمد‌زاده در فروردین ۱۳۵۴ چشم به جهان گشود و در نهم دیماه ۱۳۷۶در درگیری با اشرار مسلح در تربت‌جام به مقام رفیع شهادت نائل آمد.
انتهاي پيام/
مجتبی پریشان خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان تربت حیدریهکد مطلب: 248979