داخلی صفحه قزوین خبر
 
با حضور مدیرکل بنیاد در دفتر فرمانداری تاکستان؛
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکستان معرفی شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵
با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در دفتر فرمانداری تاکستان، رییس بنیاد شهرستان تاکستان معرفی شد.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، در آستانه‌ی عید سعید فطر، با حضور غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در دفتر فرمانداری تاکستان، جواد طاهرخانی به عنوان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکستان معرفی شد.
در این دیدار، حقایق‌پور از زحمات محمد طاهرخانی رییس سابق بنیاد شهرستان تاکستان تجلیل کرد و گفت: امیدواریم جواد طاهرخانی نیز همانند ایشان در ارایه‌ی خدمات به خانواده‌های شهدا و ایثارگران موفق باشد.
در ادامه، جواد طاهرخانی از زحمات فرماندار در پیگیری امور جانبازان و خانواده‌های شهدا و ایثارگران قدردانی کرد و افزود: ایشان پیگیری‌های لازم را به نحو مطلوبی در ساخت قطعه‌ی سرپوشیده والدین شهدا در کنار گلزار شهدای شهر تاکستان انجام داده که از زحمات‌شان تقدیر می‌کنیم.
در ادامه دیدار فوق، فرماندار شهرستان تاکستان گفت: پیگیری، رسیدگی و رفع مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران باعث افتخار ماست و انجام این مهم در اولویت کاری ما قرار دارد.
طاهرخانی به ساخت قطعه‌ی سرپوشیده والدین شهدا در کنار گلزار شهدای شهر تاکستان اشاره کرد و افزود: این قطعه با پیگیری‌ها و رایزنی‌هایی که با مسوولان مربوطه انجام شده ساخته خواهد شد.
وی در پایان برای جواد طاهرخانی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان در انجام وظایفش آرزوی موفقیت کرد.
کد مطلب: 248987
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...