داخلی صفحه گلستان خبر
 
پیام تبریک مدیرکل بنیاد استان گلستان به مناسبت عید سعید فطر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با صدور پیامی، فرارسیدن حلول عید سعید فطر و جشن باشکوه بندگی را به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و آحاد مردم شهیدپرور و متدین و روزه‌دار استان تبریک و تهنیت گفت.
پیام تبریک مدیرکل بنیاد استان گلستان به مناسبت عید سعید فطر
 
به گزارش ایثار و احد گلستان، در پیام علی‌اصغر فاضلی آمده است:
«بسم‌الله الرحمن الرحیم»
«اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبْرِیاَّءِ وَ الْعَظَمَةِ وَ اَهْلَ الْجُودِ وَ الْجَبَرُوتِ وَ اَهْلَ الْعَفْوِ وَ الرَّحْمَةِ»
ماه رمضان، ماه رحمت و مغفرت و ماه ضیافت الهی در میعادگاه فطر به پایان می‌رسد. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. همان بندگان مؤمنی که روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامه نماز همراه و هم‌نفسشان در این ایام مبارک بود خداوند منان را سپاس گذارم که توفیق حضور در این ضیافت الهی را نصیب ما کرد تا از خوان گسترده نعمات و برکات الهی در این ماه رحمت و فضیلت، بهره بگیریم.
از سخنان معصومین (ع) چنین استنباط می‌شود که روز عید فطر، روز گرفتن مزد است. در این روز مستحب است که انسان بسیار دعا کند و به یاد خدا باشد و روز خود را به بطالت نگذراند و خیر دنیا و آخرت را برای خود و دیگران بطلبد.
عید فطر روزی است که خداوند آن را از میان دیگر روزها برگزیده است و ویژه هدیه بخشیدن به بندگان خویش ساخته و اجازه داده است تا در این روز همه به گرد او درآیند و برخوان کرم او بنشینند و چشم امید به درگاه او بدوزند و از خطاهای خویش پوزش بخواهند، نیازهای خود را نزد او بیاورند و آرزوهایشان را از او بخواهند.
عید فطر خیمه‌ای است که همه‌ی امت اسلامی را دور خود جمع می‌کند که همبستگی مسلمین را به معاندین و تفرقه‌افکنان دین اسلام نشان دهد.
این‌جانب در آستانه حلول ماه شوال، ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران و هم استانی‌های عزیز در ماه مبارک رمضان؛ همبستگی و انسجام جامعه اسلامی را در برپایی صف‌های نماز عید سعید فطر که نشان اتحاد و همدلی است از همه عزیزان خواستارم.
علی‌اصغر فاضلی
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان
انتهای پیام/
کد مطلب: 248990
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...