داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد ساوه:
شهادت شهد شيريني است كه نصيب برگزيدگان مي شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۹
رییس بنیادساوه در محفل صمیمی دیداربا والدین شهدا گفت:شهادت مرگ در راه ارزشهاست وشهادت تجلی دادن برحقانیت ارزشهای انسانهاست و شهادت شهد شيريني است كه نصيب برگزيدگان مي شود.
 
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی"،كريم رسولي صبح امروز پنجشنبه 24خردادماه 97 در دیدار با والدین شهید رحمان شمس گفت: شهدا مشمول عنايات بي‏پايان خداوند هستند و زبانها و قلمها در توصيف جوانان و نوجوانان، و سالخوردگان عزيزي که خون پاک خود و جان خويشتن را فدا کرده‏اند تا اسلام زنده و کشور پاينده بماند و از شر دشمنان خونخوار آزاد شود، عاجزند و نيز عاجزند که به پدران و مادران دليري که چنين فرزنداني را تربيت کردند و به اسلام تقديم نمودند دلداري دهند .
رسولي در ادامه افزود:تكريم و تعظيم شهيدان، تلاشي مقدس است در برافراشتن پرچم‌هاي سرخ استقلال و آزادي بشريت، از يوغ ذلت و اسارت و گام بلندي است در راستاي احياي ارزش‌هاي مكتب توحيد و عدالت و هر شهيد، مشعلي است كه در بلنداي عزت و سرافرازي يك ملت، جاودانه مي‌درخشد.
این مقام مسئول افزود:تمام تلاش خود را جهت برنامه ریزی و تلاش به منظور تبیین مفهوم و فلسفه جهاد، شهادت و ایثار، احیا، حفظ و ترویج فرهنگ و روحیه شهادت طلبی و جهاد و آكندن فضای جامعه از عطر شهادت به عنوان والاترین ارزش الهی از طریق: بسیج كلیه امكانات به ویژه نهادهای فرهنگی، اجتماعی، هنری، آموزشی و وسایل ارتباط جمعی به کار گیریم تا فرهنگ ایثاروشهادت اشاعه یابد.
وی با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و تکریم خانواده شاهد و ایثارگر به عنوان رسالت اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران، بیان کرد: شناساندن این فرهنگ ناب و نهادینه کردن آن با تکیه بر تمام ظرفیت ها و امکانات وباشکوه برگزارکردن برنامه های مربوط به شهدا  میسوراست.
گفتنی است این دیدار برگزارشد.
شهید رحمان شمس در سال 67،در منطقه شلمچه به شهادت رسیده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248992
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...