داخلی صفحه قزوین خبر
 
نماینده مردم تاکستان در مجلس:
خدمات‌دهی بنیاد به ایثارگران قابل تحسین است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰
خدمات‌دهی بنیاد شهید و امور ایثارگران به خانواده‌های شاهد و ایثارگر قابل تحسین است.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، در آستانه‌ی عید سعید فطر، با حضور غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در دفتر بهمن طاهرخانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، جواد طاهرخانی به عنوان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکستان معرفی شد.
در این دیدار حقایق‌پور از زحمات و تلاش‌های نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران و پیگیری و رسیدگی امور آنها قدردانی کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: بایستی دیدار با جامعه ایثارگران با هدف تکریم و تجلیل در اولویت کاری همه‌ی مسوولان باشد زیرا این مهم کمترین کاری است که می‌توانند انجام دهند.
وی به خدمات‌دهی درمانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران اشاره کرد و گفت: این خدمات با کیفیت مطلوبی به همه‌ی جامعه هدف بنیاد حتی در دورترین روستاهای استان قزوین ارایه می‌شود.
در ادامه دیدار، نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تکریم و حفظ احترام خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید در اولویت کاری مسوولان باشد.
وی افزود: همه‌ی ما مسوولان بایستی تلاش کنیم تا خدمات مناسبی به جامعه ایثارگران ارایه شود زیرا آنها حق بزرگی بر گردن ما دارند.
این مسوول گفت: تا جایی که می‌توانیم باید خدمات مالی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران ارایه شود ولی اگر در برخی مواقع موفق به انجام این مهم نیستیم باید خدمات‌دهی معنوی به آنها صورت گیرد.
طاهرخانی با بیان اینکه ارایه‌ی خدمات درمانی به جامعه ایثارگران اولویت کاری مسوولان بنیاد باشد، افزود: در این خصوص نباید کم بگذارید زیرا اهمیت ویژه‌ای برای این قشر معظم جامعه دارد.
نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارایه‌ی خدمات‌ بنیاد شهید و امور ایثارگران به خانواده‌های شهدا و ایثارگران مطلوب و قابل تحسین است، از زحمات مدیرکل بنیاد در خدمات‌دهی به این قشر معظم جامعه قدردانی کرد.
وی ضمن اعلام آمادگی برای رسیدگی و رفع مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران برای جواد طاهرخانی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکستان آرزوی موفقیت در ارایه‌ی خدمات به جامعه ایثارگران کرد.
کد مطلب: 249007
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...