داخلی صفحه مرکزی خبر
 
شهيد علي اكبر معصومی نژاد در اراك تشییع شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۱
پیکر مطهر شهید مدافع وطن ستوان یکم علی اکبر معصومی نژاد صبح امروز پنجشنبه 24 خرداد با استقبال مقامات نظامی و انتظامی استان تشییع شد.
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی"، مدیرکل بنیاد مرکزی در مراسم تشيع شهيد علي اكبر معصوم نژاد گفت : شهدا، صداقت انقلاب اسلامی را به مردم منطقه اثبات می‌کنند. این شهدا اگر نبودند انقلاب اسلامی وجاهت و آبرویی نزد مسلمانان عالم نداشته است. این شهدا کم مقامی ندارند فقط کار آن‌ها دفاع از وطن نیست بلکه بالاتر از آن کار دیگری انجام می‌دهند، که صدور انقلاب و اثبات صداقت انقلاب است. اگر این انقلاب تثبیت نشود در ایران هم نابود خواهد شد.
 محمدصادق دوخائی برتأکید و زنده نگه ‌داشتن یاد و خاطره شهدا و تداوم راه و هدف و آرمان آنها برلزوم ترویج فرهنگ شهید و شهادت و ایثار و فداکاری درجامعه و انتقال آن به نسل‌های آينده تاكيد كرد .
مدير كل بنياد مرکزی بيان كرد: شهيد و شهادت طلبي از عبارات مقدسي است كه بايد به آن احترام گذاشت و همه باید قدردان نعمت ايثار و فداكاري شهدا و جانباران باشيم و راه آنان را ادامه دهيم.
در ادامه سرپرست بنياد اراك تصريح كرد : تكريم و تعظيم شهيدان و خانواده‌هاي گرانقدر آنها تلاشي مقدس و بر همه ما واجب است وخانواده ‌شهدا و ایثارگران ولی نعمت‌های ما هستند چون اگر گذشت و صبر و سخاوت این بزرگواران نبود این انقلاب هرگز به اهداف و جایگاه والای که اکنون رسیده است نمی‌رسید.
گفتني است مراسم تشيع پيكر شهيدمدافع وطن با حضور مسئولين وجمع كثيري از مردم قدرشناس و شهيد پرور اراك از ميدان شهدا به سمت گلزار مطهر شهداي اراك با مديحه سرايي انجام شد و پيكر اين عزيز در قطعه شهداي مدافع حرم به خاك سپرده شد.
ستوان یکم علی اکبر معصومی نژاد از نیروهای تکاور اراك، در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان میرجاوه استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسید ، وي متاهل و داراي دو فرزند مي باشد.
انتهاي پيام /
 
 
کد مطلب: 249008
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...