داخلی صفحه البرز خبر
 
طاهرنژاد در دیدار با جانباز 70 درصد وطنی گفت:
ملت ایران همیشه و در همه‌جا قهرمانان نام‌آوری دارد که همواره به وجود آنان افتخار میکند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: ملت ایران همیشه و در همه‌جا قهرمانان نام‌آوری دارد که همواره به وجود آنان افتخار میکند.
ملت ایران همیشه و در همه‌جا قهرمانان نام‌آوری دارد که همواره به وجود آنان افتخار میکند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز محمد علی نجفی استاندار البرز، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز ، سیروس شفقی فرماندار ویژه ی شهرستان کرج به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا صبح امروز 24 خرداد ماه مصادف با آخرین روز از ماه مبارک رمضان با هدف تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و در راستای اجرای طرح سپاس به دیدار جانباز سرافراز 70 درصد وطنی و خانواده ی معظم شهید والامقام خندان رفته و با آنان در فضایی صمیمی به گفتگو پرداختند.
ابراهیم طاهرنژاد در دیددار با جانباز 70 درصد وطنی با آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای شهیدان زنده ی انقلاب گفت: ملت ایران همیشه و در همه‌جا قهرمانان نام‌آوری به نام جانبازان دارد که همواره به وجود آنان افتخار میکند.
وی در ادامه با بیان اینکه پایه های انقلاب اسلامی امروز به پشتوانه ی ایستادگی جانبازان استوار است گفت :جانبازان عاشق ميهن و انقلاب خود هستند خویش ، مردم و مسئولین بايد به یاد داشته باشند امنیت و پیشرفت امروز ما مرهون صبر و ایستادگی جانبازان از دوران انقلاب اسلامی تا به امروز است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان تاکید کرد: جانبازان سالها با تحمل جراحت های ناشی از دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نه‌تنها لحظه‌ای از اهداف خود بازنایستاده اند بلکه باقدرت و سربلندی از آرمان های  نظام اسلامی دفاع کرده و رهرو خون شهدا و با پیروی از ولایت فقیه پشتیب به یاری خداوند ستون این انقلاب خواهند بود.
 
کد خبر 97/135
انتهای پیام/
کد مطلب: 249015
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...