​معاون بهداشت و درمان بنیاد خراسان رضوی
همکاری بیمه و مراکز درمانی، مشکلات درمانی ایثارگران را مرتفع می سازد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳
معاون بهداشت درمان بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: همکاری مراکز درمانی ، داروخانه ها و آزمایشگاه ها رفع مشکلات ایثارگران را تسریع می کند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، جواد غلامپور ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدا گفت:در چند سال اخیر با توجه به تغییرات در بیمه تکمیلی، مشکلاتی برای ایثارگران در حوزه خدمات درمانی ایجاد شده است و نیاز است مراکز درمانی، داروخانه ها و آزمایشگاه ها در خصوص ارائه خدمات به ایثارگران و اجرای قراداد بین مراکز درمانی و بیمه تعاملات بهتری صورت گیرد.
 معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از سه هزار والدین شهدا در استان خراسان رضوی مشمول دریافت خدمات پرستاری هستندکه و از این تعداد برای یک هزار 200پدر و مادر شهید حق پرستاری برقرار شده است.
 وی در خصوص حق پرستاری افزود: والدین شهدایی که به دلیل کهولت سن و یا مبتلا به سایر بیماری های صعب العلاج هستند، با توجه به تشکیل پرونده و نظر کمیسیون پزشکی تلاش بر این است، در برقراری این خدمات، بخشی از هزینه های این عزیزان مرتفع شود.
 غلامپور خاطر نشان ساخت: استان خراسان رضوی یک استان مهاجر پذیر است که علاوه بر ایثارگران ساکن در استان ایثارگران استان های مجاور برای درمان به مشهد مقدس مراجعه می کنند، که درخواست خدمات را افزایش داده و این امر مهم نیازمند تمهیدات ویژه، توجه بیشتر و تامین اعتبارات لازم توسط بنیاد مرکز می باشد.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط با معاونت بهداشت و درمان بنیاد خراسان رضوی
1-پایش سلامت 592 ایثارگر در استان خراسان رضوی انجام شد
2-عیادت مدیرکل بنیاد خراسان رضوی از جانباز دفاع مقدس

نرجس محمدی خبرنگار ایثار رضویکلمات کليدی: ایثار رضوی، بهداشت و درمان ، حق پرستاری، بنیاد خراسان رضوی،
کد مطلب: 249023
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...