داخلی صفحه مازندران خبر
 
نشست مدير كل بنياد مازندران با نمايندگان مردم شهرهاي نوشهر و بابلسربرگزارشد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۱
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران به منظور پيگيري مشكلات ايثارگران مردم شهرهاي نوشهر و بابلسر جلسه اي برگزار كرد
نشست مدير كل بنياد مازندران با نمايندگان مردم شهرهاي نوشهر و بابلسربرگزارشد
 
به گزارش ايثارواحد مازندران،هدايت مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران و امور ايثارگران استان مازندران صبح روز پنج شنبه بيست و چهارم خرداد ماه در شهرستان چالوس با احمدي لاشكي نماينده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شوراي اسلامي ديدار كرد.
مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران در اين نشست صميمي، مسائلي چون تسهيلات مسكن،وضعيت تحصيل و شهريه دانشجويان شاهد و ايثارگر،بانك دي و محدوديت در تعدد شعبات در سطح استان جهت ارائه خدمات بانكي به ايثارگران،بيمه ايثارگران و محدوديت منابع براي تأمين ديون،اشتغال ايثارگران و فراواني گسترده بيكاري در اين قشر (( با توجه به اقدامات صورت گرفته از سوي بنياد)) ، ايجاد راهكارهاي موثر در جهت كاهش مشكل ايثارگران در بخش خدمات رساني،همراهي و مشاركت دستگاهها و ادارات به منظور پاسخگويي بموقع به ايثارگران ...به اطلاع نماينده مردم نوشهر و چالوس رساند.
نماينده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شوراي اسلامي نيز ضمن تشكر از حضور مدير كل بنياد مازندران در برگزاري اين نشست ، موضوعاتي چون قانون برنامه ششم و تسهيلات منظور در آن براي ايثارگران،لزوم تأمين اعتبار براي رفع ديون دانشگاهها،استفاده از نيروهاي بومي براي تصدي مسئوليت ها ،ارجاع مشكل بانك دي به مجمع نمايندگان و پيگيري از طريق بانك مركزي، بيمه دي و محدوديت هاي اعتباري ، مطالبه به حق ايثارگران در امر اشتغال،تعامل بيشتر بنياد با مجمع در جهت رفع مشكلات ايثارگران ، پيگيري ساماندهي گلزار شهداي يوسف رضا را عنوان كرد و خاطر نشان كرد كه در جهت رفع موانع و دغدغه هاي خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران، تلاش خواهيم نمود.
مظلومي پيش از ظهر امروز به همراه ضمير پور سرپرست معاونت فرهنگي بنياد و رؤساي بنياد شهرهاي بابلسر و فريدونكنار جلسه اي با نانواكناري نماينده مردم شهرهاي بابلسر و فريدونكنار در مجلس شوراي اسلامي برگزار نمود.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران به مهمترين موضوعات مربوط به جامعه ايثارگري شامل وجود بيكاري در ميان ايثارگران ،بدهي بنياد به دانشگاهها ، مشكل بيمه ايثارگران، پيگيري عمليات بانكي از سوي ايثارگران بدليل عدم وجود شعب در كليه شهرستانها ، انتظار براي استمرار حمايت و انتقال اين مشكلات تا رفع كامل آن به مراجع ذيربط اشاره كرد.
در ادامه اين جلسه نانواكناري نماينده مردم شهرهاي بابلسر و فريدونكنار ضمن تشكر از خادمين شهدا در بنياددر خصوص لزوم جلب رضايت ايثارگران، رايزني با مجمع نمايندگان و دستگاهها در جهت مشكلات ناشي از عدم اشتغال ايثارگران با همراهي و پيگيري از سوي اين مجمع ، نقش بي نظير رزمندگان مازندراني در دوران دفاع مقدس مواردي بيان كرد.
نانواكناري نشست با مسئولين و طرح مسائل و مشكلات ايثارگران در جلسه شوراي اداري تأكيد كرد.وي تصريح كرد:به مشكلات ايثارگران بايد توجه ويژه اي شود تا نگراني اين عزيزان كاهش پيدا كند.
مدير كل بنياد مازندران برگزاري نشست با نمايندگان مردم شهرهاي چالوس و نوشهر، بابلسر و فريدونكنار در مجلس شوراي اسلامي را مثبت و موثر دانست و گفت: با همدلي ، هم انديشي و هم افزايي، كارگشاي مشكلات ايثارگران عزيز باشيم.
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 249025
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...