مزار شهدای جهاد کشاورزی آذربایجان غربی غبار روبی و گلباران شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۵
به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی ، مزار شهدای سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی و هشت سال دفاع مقدس با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی ، شریف‌پور نماینده مردم شهرستانهای ماکو، چالدران، پلدشت و شوط، در مجلس شورای اسلامی، مدیران و کارکنان سازمان و ادارات تابعه و جمعی از خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، غبار روبی، عطرافشانی و گلباران شد.
مزار شهدای جهاد کشاورزی آذربایجان غربی غبار روبی و گلباران شد
 
به گزارش روابط عمومی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، اسمعیل کریم زاده رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان در این مراسم اظهار کرد: امسال همزمان با چهارمین روز از بزرگداشت هفته جهاد کشاورزی به خاطر احترام و تکریم مقام شامخ شهدای گرانقدر این سازمان و تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل (ره) و شهیدان سر افراز میهن اسلامی در این مراسم حضور پیدا می کنیم و یاد و خاطره دلاوری ها و رشادت های این عزیزان سفر کرده را زنده نگه می داریم.
کریم زاده افزود: جهادگران و بسیجیان عرصه های رزم و سازند گی استان آذربایجان غربی با تقدیم 72 شهید، 18 آزاده، 220 جانباز و حضور 4300 رزمنده در بخشهای مختلف ستاد پشتیبانی رزمی مهندسی جنگ نقش اساسی در به پیروزی رساندن انقلاب اسلامی داشتند.
شریف‌پور نماینده مردم شهرستانهای ماکو، چالدران ، پلدشت و شوط، در مجلس شورای اسلامی و رییس مجمع نمایندگان مجلس  نیز در این مراسم با تبریک هفته جهاد کشاورزی به فعالان عرصه تولید در استان اظهار کرد: سنگر سازان بی سنگر شیرمردان جبهه حق علیه باطل بودند که با اخلاص و تقوا در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و شهدای جهاد کشاورزی نیز جزو مظلوم ترین شهدا در دوران دفاع مقدس بودند که جان خود را در کف دست قرار دادند و در مقابل همجه های دشمنان با قدرت تمام ایستادگی و مقابله کردند.
وی تاکید کرد: مجموعه جهاد کشاورزی محوریت توسعه اقتصادی کشوررا تشکیل می دهند که باید تمامی مسئولان ذیربط با افزایش راندمان تولید در واحد سطح و ارتقای کیفیت محصولات تولیدی و بازاریابی مناسب و صادرات محصولات، بستر توسعه کشاورزی پایدارکه اقتصاد استان به این مهم وابسته است را فراهم کنند.
شرکت کنندگان در این مراسم معنوی با حضور در مزار شهدای 72 شهید سرافراز جهاد کشاورزی و یادمان شهید باکری و مزار حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا حسنی با نثار گل و قرائت فاتحه، با بزرگداشت یاد و خاطره دلاورمردی ها، رشادت ها و جانفشانی های شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس با آرمان های والای امام خمینی(ره) و شهدا تجدید میثاق کردند.
شرکت کنندگان در این آیین بار دیگر با رهبر معظم انقلاب عهد و پیمان بسته و آمادگی خود را برای دفاع از نظام و ولایت اعلام کردند.
گفتنی است غبارروبی مزار شهدای جهاد کشاورزی و دیدار با خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران جهاد کشاورزی نیز در طی هفته جهاد کشاورزی در سطح شهرستانها نیز با حضور مسئولان مراکز و مدیریت های جهاد کشاورزی برگزار می شود.
 
کد مطلب: 249039