تداوم عزت انقلاب اسلامی به برکت خون شهداست
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۹
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در سومین روز از بزرگداشت هفته جهاد کشاورزی به همراه جمعی از معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی و ادارات تابعه با حضور در منزل دو شهید جهادگر قربانعلی محبی و حیدر علی محمدی قراگوز با خانواده های معظم این شهیدان از نزدیک دیدار و دلجویی کرد.
تداوم عزت انقلاب اسلامی به برکت خون شهداست
 
 
 
 
   
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان، اسمعیل کریم زاده در این دیدار با بیان اینکه تداوم عزت انقلاب اسلامی به برکت خون شهداست، اظهار کرد: برای زنده نگه داشتن و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، همه باید تلاش کنند که این فرهنگ به نسل های آینده انتقال یابد و دلجویی و تکریم خانواده شهدا از جمله راه های انتقال این فرهنگ با ارزش است.
کریم زاده افزود: شهادت بالاترین رتبه فیض الهی است که نصیب هر انسانی می شود که ما نیز از خدا می خواهیم توفیق رهرو ‌راه شهیدان بودن و تبعیت از ارمانهای امام راحل را به همه ما عنایت کند.
وی تصریح کرد : شهادت عزت و افتخار جاودانه است و همه ما باید قدردان شهدا و خانواده های آنان به خاطر امنیت و آرامش حاکم بر جامعه باشیم.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با حضور در جمع خانواده های معظم این دو شهید بزرگوار ضمن بررسی و رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات ، صبر و استقامت این خانواده های گرانقدر تجلیل و قدردانی کرد.

 
کد مطلب: 249040