شهدا، مظهر صلابت این مرز و بوم هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۵
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثارگران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.
شهدا، مظهر صلابت این مرز و بوم هستند
 
به گزارش «ایثار»، محمد صادق دوخایی پیش از ظهر امروز دوشنبه 28 خرداد ماه در دیدار با خانواده شهید «علی اکبر معصومی نژاد» با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، گفت: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثارگران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.
مدیرکل بنیاد مرکزی ابراز داشت: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.
وی با بیان اینکه خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگی را انجام دادند، عنوان داشت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.
دوخائی اضافه کرد: امروز خانواده معظم شهدا با دلهایی سرشار از ایمان ثابت کرده اند در راه ارزش های اسلامی باید دین خود را ادا کرد و مسئولان نیز باید در این مسیر، شأن خانواده معظم شهدا را حفظ کنند.
وی در پایان افزود: شهدای ما با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند و در این مسیر نیز شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند و امروز نیز خانواده های آن بزرگ مردان، همان مسیر را با افتخار و سربلندی طی می کنند.
شهيد علی اکبر معصومی نژاد از نیروهای تکاوری 128 اراک در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در میرجاوه 20 خرداد ماه 97 به شهادت رسید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 249244