خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر اندوخته‌های ارزشمند جامعه هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۸
مدیرکل بنیاد چهار محال و بختیاری گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران اندوخته‌های ارزشمندی هستند که هر جامعه‌ای کمتر به خود می‌بیند، زیرا این بزرگواران تربیت‌کنندگان مردان و زنان بزرگی هستند که در مسیر دین و انقلاب جان خود را در دست گرفتند و برای رضای خداوند اهدا کردند.
خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر اندوخته‌های ارزشمند جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار»، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به همراه معاونین خود با خانواده‌های شهدا و ایثارگران در محل ساختمان اداری بنیاد دیدار کرد.
فریبرز نجفی در حاشیه ملاقات عمومی با خانواده‌های شاهد و ایثارگر گفت: توجه به جوانب مختلف موضوعات مرتبط با خانواده شهدا و ایثارگران امری است که به‌ صورت جدی در بنیاد به آن پرداخته می‌شود و در همین راستا حتی ثانیه‌ای را کارمندان خدوم این اداره از دست نمی‌دهند.
وی افزود: خانواده‌های شهدا و ایثارگران اندوخته‌های ارزشمندی هستند که هر جامعه‌ای کمتر به خود می‌بیند، زیرا این بزرگواران تربیت‌کنندگان مردان و زنان بزرگی هستند که در مسیر دین و انقلاب جان خود را در دست گرفتند و برای رضای خداوند اهدا کردند.
مدیرکل بنیاد استان خاطرنشان کرد: مهم‌ترین اولویت ما تکریم و حفظ شأن ایثارگران و حل مشکلات جامعه ایثارگران استان است و در این راستا اقدامات مؤثری نیز صورت پذیرفته است.
گفتنی است در این ملاقات 57 نفر از ایثارگران استان از نزدیک مشکلات خود از قبیل مشکلات درمانی، مسکن، خدمات رفاهی و اجتماعی، تحصیلی، اشتغال و سایر مسائل را مطرح کردند و در جهت رفع آن‌ها راه‌حل‌هایی از طرف مدیرکل به معاونین مربوطه ارائه شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 249264