همسران شهدا، همرزمان واقعی رزمندگان در دوران دفاع مقدس بودند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۶
استاندار خراسان رضوی با بیان ​همسران شهدا، همرزمان واقعی رزمندگان در دوران دفاع مقدس و پس از آن بوده اند، گفت: رزمندگان اسلام با وجود همسرانی ایثارگر، دغدغه ای نداشته و با آسودگی خاطر در عرصه های دفاع و جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور می یافتند.
همسران شهدا، همرزمان واقعی رزمندگان در دوران دفاع مقدس بودند
 
به گزارش «ایثار»، علی رضا رشیدیان ظهر امروز دوشنبه 28 خرداد به دیدار خانواده سردار شهید مدافع حرم «سید علی منصوری» رفت و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: اجر و مزد مجاهدت افرادی مانند این شهید بزرگوار که در دوره های مختلف اعم از غائله کردستان، دوران دفاع مقدس، واقعه منا و دفاع از حرم اهل بیت (ع) در سوریه حضور داشتند؛ چیزی جز شهادت نمی توانست باشد. 
وی با بیان ​همسران شهدا، همرزمان واقعی رزمندگان در دوران دفاع مقدس و پس از آن بوده اند، گفت: رزمندگان اسلام با وجود همسرانی ایثارگر، دغدغه ای نداشته و با آسودگی خاطر در عرصه های دفاع و جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور می یافتند.
استاندار خراسان رضوی در ادامه به تشکیل کارگروه ویژه برای اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر اشاره و تصریح کرد: هم اکنون تعداد پنج هزار فرزند شاهد و ایثارگر جویای کار در استان وجود دارد.
رشیدیان به محدودیت های قانونی برای استخدام در ارگان های دولتی اشاره کرد و افزود: تجربه موفقی که سال گذشته برای ایجاد اشتغال در حوزه مشاغل حمایتی جهت مددجویان کمیته امداد داشتیم که منجر به ایجاد 16 هزار اشتغال شد؛ الگوی مناسبی است تا از آن برای شکل گیری فرصت های شغلی برای فرزندان شاهد و ایثارگر استفاده کنیم. 
وی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت ها و مزیت های خراسان رضوی، ایجاد پنج هزار فرصت شغلی کار دشواری نخواهد بود و تلاش خواهیم کرد این موضوع محقق شود. 
استاندار خراسان رضوی، رمز موفقیت نظام و تداوم آن را «خداباوری»، «خودباوری» و باور «ما می توانیم» دانست و تاکید کرد: در سایه اتحاد و همدلی می توان به اهداف متعالی انقلاب اسلامی دست یافت.  
در این دیدار حجت الاسلام حسین معصومی مدیرکل بنیاد خراسان رضوی و حمیدگرمابی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، فتحی نیا مشاور استاندار و حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه این شهرستان، علی رضا رشیدیان را همراهی می کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 249274