خانواده‌های شهدا از افتخارات ارزشمند ایران اسلامی هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۹
مدیرکل بنیاد چهار محال و بختیاری تصریح کرد: خانواده‌های شهدا از افتخارات ارزشمند ایران اسلامی هستند و ارتباط با خانواده‌های معظم شهدا از ایمان، باور و اعتقادات ایرانیان نشأت می‌گیرد و همه در قبال خون شهدا وظیفه سنگینی بر دوش دارند.
خانواده‌های شهدا از افتخارات ارزشمند ایران اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در دیدار با برخی از خانواده شهدای شهرستان بن و در راستای اجرای طرح سپاس، اظهار داشت: شهدا با نثار جان خود از کیان ایران اسلامی دفاع کردند و آزادی و عزت را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند؛ بر همین اساس هم مردم و هم مسئولان باید علاوه بر پاسداشت یاد شهدا، تکریم خانواده‌های معظم آنان را در دستور کار خود قرار دهند.
وی تصریح کرد: خانواده‌های شهدا از افتخارات ارزشمند ایران اسلامی هستند و ارتباط با خانواده‌های معظم شهدا از ایمان، باور و اعتقادات ایرانیان نشات می‌گیرد و همه در قبال خون شهدا وظیفه سنگینی بر دوش دارند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با اشاره به لزوم تکریم خانواده شهدا گفت: تکریم خانواده شهدا وظیفه سنگین مردم و مسئولان است. با توجه به تلاش دشمنان برای دور کردن جوانان از ارزش‌ها همه باید تلاش کنیم تا فرهنگ ایثار و شهادت در میان جوانان و نوجوانان نهادینه شود و نسل امروز و آینده کشورمان باارزش‌ها و آرمان‌های دفاع مقدس بیشتر آشنا شوند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 249383