رئیس بنیاد اسلامشهر با جانباز «فرهاد نجاری» دیدار کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۲
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسلامشهر با جانباز گرامی فرهاد نجاری دیدار و گفت‌وگو کرد.
رئیس بنیاد اسلامشهر با جانباز «فرهاد نجاری» دیدار کرد
 
به گزارش «ایثار»، در راستای طرح سپاس شاهین عسگریان رئیس به همراه سوره بابازاده کارشناس مددکاری با حضور در منزل جانباز فرهاد نجاری با ایشان در فضایی صمیمی دیدار و گفت‌وگو کرد.
شاهین عسگریان خانواده های شهدا و جانبازان را اسوه های صبر و استقامت خواند و گفت: امنیت و آرامش امروز جامعه و پیشرفت های کشور مدیون این ایثار و گذشت است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اسلامشهر با تاکید بر ضرورت نهادینه سازی فرهنگ ایثار در جامعه اظهار داشت: شهدا و جانبازان در مسابقه و امتحان الهی پیروز و سربلند بیرون آمدند و ما از این دیدار و استقامت این خانواده روحیه گرفتیم و از خدا می خواهیم ما را ادامه دهنده راه شهدا و جانبازان قرار دهد.
عسگریان تصریح کرد: جانبازان و ایثارگران سال‌ها از این خاک دفاع کردند و امروز در قبال فداکاری آن‌ها و ثمره زندگیشان مسئولیت داریم و همگی باید برای پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی تلاش کنیم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اسلامشهر در پایان خاطرنشان کرد: دیروز شهدا ، جانبازان و آزادگان از خاک این کشور در مقابل متجاوزگران نگهبانی کردند و امروز ما با ولایتمداری باید برای سربلندی میهن عزیزمان تلاش کنیم.
انتهای پیام/

 
کد مطلب: 249816