مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران:
کم‌کاری در حوزه دفاع مقدس تأثیرات منفی برای نسل‌های آینده خواهد داشت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: اگر کم‌کاری و کم‌خدمتی در حوزه دفاع مقدس برای ما عادی شود در روح و روان نسل‌های آتی تأثیرات منفی می‌گذارد.
کم‌کاری در حوزه دفاع مقدس تأثیرات منفی برای نسل‌های آینده خواهد داشت
 
به گزارش «ایثار»؛ عبدالله مرتضوی صبح امروز در جلسه شورای مشورتی ایثارگران که در استانداری تهران برگزار شد، با اشاره به لزوم تکریم و تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران اظهار داشت: این خانواده‌ها تنها یک خواسته‌ دارند که شأن واقعی آنان در جامعه حفظ شود و رشادت‌های فرزندان آنان در جامعه به دست فراموشی سپرده نشود.
وی بیان کرد: اما در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت تاکنون بیشتر به ‌موضوع دفاع مقدس پرداخته شده و به بخش ایثار اجتماعی در جامعه توجه چندانی نشده است که اگر کم‌کاری و کم‌خدمتی در این حوزه برای ما عادی شود در روح و روان نسل‌های آتی تأثیرات منفی می‌گذارد.
مدیرکل بنیاد شهید شهرستان‌های استان تهران در ادامه با بیان اینکه خدمت به ایثارگران و خانواده‌های شهدا وظیفه اصلی همه مردم و مسئولان است افزود: همه ما افتخار داریم که در خدمت این بزرگواران باشیم زیرا به ما درس ایثار، فداکاری و عظمت می‌آموزند و وای به حال جامعه‌ای که قدر ایثارگران و کسانی که همه هستی خود را برای دفاع از انقلاب و تمامیت ارضی کشور گذاشته‌اند نداند.
مرتضوی تصریح کرد: برای اشتغال فرزندان شهدا تا آنجا که در توان داشتیم کمک کردیم اما باز هم باید کمک کنیم تا هیچ فرزند شهیدی بیکار یا جدا شده از تحصیل نماند، هرچند دولت به این قشر توجه دارد، اما باید منابع جدیدی را اختصاص دهد تا مشکلات این قشر برطرف شود.
انتهای پیام/


 
کد مطلب: 249818